Żylaki powrózka nasiennego i ból jąder

Witam piszę z prośbą o pomoc, leczę się na zylaki powróżka nasiennego III stopnia miałem je usuwane 7 lat temu i powtórnie nawróciły urolog zapisal mi trzy leki( nimesil,diosminex, venoruton forte) ból lewego jądra jakże i prawego nie zniknęły, ból promieniuje do pachwin i nerek. mam coś z zastawkami przy jądrach nie rozumiem co.. Ok miesiąca temu wyczułem na lewym jadrze na samej górze mały guzek wielkości ziarnka grochu, czy mam się martwić? Staram się do policji czy przejdę komisje lekarska?

Witam, jeśli żylaki nawróciły w tym samym stopniu i dają dolegliwości to zabieg należy wykonać powtórnie, Każda zmiana wykryta w obrębie jądra wymaga bezwzględnej konsultacji urologa z wykonaniem USG jąder. Ból promieniujący do pachwin i "nerek" nasuwa podejrzenie zapalenia gruczołu krokowego. Wydaje mi się, ze bez urologicznego badania przedmiotowego (oko + ręka lekarza) nie uzyska Pan pełnej, satysfakcjonującej Pana diagnozy, a co za tym idzie, leczenia. A zatem…… wskazana wizyta u urologa. Jako urolog ogólnie praktykujący nie jestem w posiadaniu tablic i norm, które podają przyczyny urologiczne dyskwalifikacji do służby w policji, ale moim zdaniem, ciężko będzie .... Pozdrawiam RH