Żyłki na nogach a początki żylaków

Mam 50 lat jestem szczupla.Od 2 lat zaczely pojawiac mi sie na nogach widoczne zylki.Od roku na prawej nodze,a dokladnie na udzie wyczowam zgrubienia pod palcem/co jakis czas /.Zazywalam rozne masci,tab.DAFLON ,DIOSMIN ,a obecnie zazywam naturalne zawierajace/Gingo Biloba,Grabe Seed,Ginger,Bioflavonoids,Vit.C,Bilberry/,Mam niedocisnienie.Na tej samej nodze moja mama miala zylaki.Uprawiam gimnastyke.Czy istnieja jakies leki,ktore moga usunac poczatki zylaka?.bez operacji

Witam , na jakiej podstawie rozpoznaje Pani u siebie "początki żylaka" ??? PROPONUJE ZDECYDOWANIE KONSULTACJĘ U CHIRURGA OGÓLNEGO LUB NACZYNIOWEGO! - ON ZBADA PANIĄ , ZLECI EW. BADANIA DODATKOWE , POSTAWI ROZPOZNANIE I ZAPROPONUJE SPOSÓB LECZENIA - oto najlepsza droga , pozdrawiam , zż

Niestety, ale takowych leków nie ma. Leki tylko niwelują objawy związane z przewlekłą niewydolnościową żylną, żylakami. Jedynym skutecznym sposobem pozbycia się żylaków jest tylko i wyłącznie ich zabiegowe usunięcie.