Żyłki na piersiach i dekolcie a białe plamy na ramionach

Czy żyłki na piersiach i dekoldzie moga byc powiazane z białymi plamami na ramionach ? co mogło spowodowac te zyłki? ciśnienie mam w miare dobre jednak serce bije ok 80-100. mam 18lat. (żyłki to nie ciąża, ponieważ testy to wykluczyły, po za tym ryzyko zerowe praktycznie było)
18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
Owe żyłki na klatce piersiowej czyli tzw. pajączki naczyniowe związane są ze strukturą tkanki łącznej, ujawniają się pod wpływem takich czynników jak gorące kąpiele, menstruacja, ekspozycja na czynniki atmosferyczne. Do ich rozwoju mogą również predysponować choroby wątroby i niedobór witaminy C. Raczej nie są związane z białymi plamami na ramionach. Proponuję udać się na wizytę do dermatologa, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania będzie mogł powiedzieć coś więcej.

Witam,
proszę porównać swoją skórę ze skórą rodziców i dziadków. To genetyczna predyspozycja. Teleangiektazje nie są związane z białymi plamami.
Pozdrawiam