14-latka podczas kąpieli została porażona prądem. Rodzina ostrzega przed używaniem telefonu w łazience!

Nastolatka podczas kąpieli w wannie chciała użyć swojego telefonu. Urządzenie było podłączone do prądu, aby naładować baterię. Kiedy dziewczyna chwyciła dłonią telefon, poraził ją prąd. Jej rodzina ostrzega przez niebezpieczeństwem.

Zobacz film: "Telefony komórkowe mogą być niebezpieczne. A ładowarki? Sprawdź co pokazują wyniki badań ⬇"

Do tragicznego zdarzenia doszło w mieście Lubbock w Teksasie. 14-letnią Madison Coe poraził prąd w czasie, gdy brała kąpiel. Dziewczyna poniosła śmierć na miejscu. W pierwszej chwili po znalezieniu Madison, rodzina nie potrafiła ocenić, co się stało.

Zobacz także:

Babcia zmarłej dziewczyny, Donna O’Guinn powiedziała: ''Zobaczyliśmy na jej wewnętrznej stronie dłoni wypalone znamię, przypominające kształt telefonu. Wtedy już wiedzieliśmy, co się stało. Była naszą gwiazdką, była bardzo inteligentna i szczęśliwa''.

Jak rozmawiać z nastolatkiem? - wskazówki dla rodziców
Jak rozmawiać z nastolatkiem? - wskazówki dla rodziców [10 zdjęć]

Rodzice często rozmawiają z nastoletnim dzieckiem, pouczając je, co zazwyczaj odnosi odwrotny skutek...

zobacz galerię

Rodzina zmarłej swoją tragedię próbuje zamienić na coś pozytywnego. Zaangażowali się w akcję ostrzegania innych ludzi przed niebezpieczeństwami związanymi z używaniem telefonów komórkowych. Mają oni świadomość, że to, co spotkało Madison, może przydarzyć się komuś innemu.

(facebook.com)

''To jest tak ogromna tragedia dla nas, że nie chcemy aby spotkała kogoś innego. Chcielibyśmy, aby śmierć Madison nie poszła na marne, aby jej nieszczęście uchroniło życie. Chcemy ostrzegać ludzi przez używaniem telefonów podczas kąpieli, kiedy są podłączone do prądu'' – powiedziała pani O'Guinn.

Bliscy Madison twierdzą, że mało kto z nas przypuszczał, że niebezpieczne może być korzystanie z telefonu podłączonego do prądu, nawet bez jego kontaktu z wodą. Dlatego też rodzina tragicznie zmarłej 14-latki prowadzi swoją akcję informacyjną.

(facebook.com, 123rf)

Informują oni o swoich przeżyciach na portalach społecznościowych. Akcja rodziny powoli odbija się szerokim echem w internecie. Coraz więcej osób dowiaduje się o historii Madison i dziękuje rodzinie, że pomimo swojej tragedii, mają w sobie dość siły, aby próbować pomóc innym ludziom.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.