Trwa ładowanie...

2,5-letni kucyk Kubuś umiera. Zostało mu niewiele czasu

2,5-letni kucyk Kubuś umiera. Właściciel nie chce go już dłużej u siebie trzymać. Trzeba jak najszybciej zebrać pieniądze na transport konia.

spis treści

1. 2,5-letni koń umiera

2,5-letni Kubuś jest młodziutkim, malutkim kucykiem. Bardzo boi się ludzi. Ucieka przed nimi. Nie daje się nikomu dotknąć. Koń nikomu nie robi krzywdy. Dobrze mu patrzy z oczu. Zwierzątko potrzebuje miłości. Potrzebuje człowieka, który obdarzy go miłością.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Dlaczego warto robić screening?"

"Zwierzątko jest przestraszone. Choć nikt dokładnie nie zna jego przeszłości, to po jego zachowaniu możemy wywnioskować, że nie miał łatwego życia. Na pewno boi się ręki człowieka. Być może został przez niego bardzo skrzywdzony" - czytamy na stronie stronie ratujemy zwierzaki.pl.

2. Potrzebne są pieniądze na transport kucyka

Organizatorzy zbiórki ratujemyzwierzaki.pl apelują o zbiórkę pieniędzy na transport dla umierającego konia. Liczą na pomoc ludzi o dobrym sercu.

"Koń umiera. Nie ma dla niego żadnej szansy. Kubusia trzeba jak najszybciej zabrać. A wszystko dlatego, że właściciel nie chce go już dłużej trzymać. Musimy wpłacić szybko zaliczkę i mieć fundusze na transport, aby szybko go przewieźć. Jedyną nadzieją dla umierającego konia są dobrzy ludzie, którzy wpłacą pieniądze na jego transport. Kochani bardzo prosimy o przyłączenie się do zbiórki" - czytamy na stronie ratujemy zwierzaki.pl.

Koń nie zasłużył na to, aby umrzeć w urągających warunkach. Nikt z nas nie chciałby się znaleźć na jego miejscu. Nie można go zostawić na pastwę losu. Należy zapewnić mu godne warunki w ostatnich chwilach życia.

Nie zapominajmy, że koń jest przyjacielem człowieka. Od najdawniejszych czasów człowiek doceniał siłę, szybkość i inteligencję koni. Urodziwe czworonogi zmieniły nasze życie i bieg historii.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza