Przejdź na WP

23-letnia Federica pilnie potrzebuje krwi. Rodzina i przyjaciele proszą o pomoc!

12 czerwca 2017 miał miejsce wypadek, w którym ucierpiała 23-letnia Federica Folwarska. Dziewczynie potrzebna jest krew, aby mogła przejść kolejną operację. Rodzina i przyjaciele Federici proszą o pomoc.

Zobacz film: "Oddajesz krew? To warto wiedzieć"

Federica Folwarska
Federica Folwarska (facebook.com)

Kilka dni temu doszło do tragicznego wypadku. 23-letnia Federica jechała drogą szybkiego ruchu nr 17, kiedy to nagle zjechała na przeciwległy pas i zderzyła się z ciężarówką. Została przewieziona do szpitala przy Szeserów w stanie ciężkim. Przeszła już kilka operacji, ale potrzebne są kolejne.

Zobacz także:

Potrzeba krwi A RH(-) inaczej Federica nie będzie mieć kolejnej bardzo ważnej operacji. Ta grupa krwi jest bardzo rzadka i pomimo tego, że wiele osób już zechciało pomóc, nadal potrzeba jej dużo.

Federica
Federica (facebook.com)

Osoby, które mają taką grupę krwi i mogą pomóc, prosimy o zgłoszenie się bezpośrednio do Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Szaserów w Warszawie lub w dowolnym, najbliższym punkcie krwiodawstwa. Przy zgłoszeniu należy dodać, że krew jest dla Federici Folwarskiej.

Bardzo prosimy o udostępnianie tej wiadomości i zgłaszanie się osób, które mogą pomóc uratować życie Federici. Liczy się każda godzina!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy