Trwa ładowanie...

32-letnia znana i ceniona weterynarz, zmarła kilka tygodni po urodzeniu dziecka. Rodzina dostaje setki wiadomości z wyrazami współczucia

32-letnia kobieta zmarła na raka zaledwie kilka tygodni po urodzeniu dziecka. Była bardzo lubianą i cenioną osobą przez wszystkoch, z którymi się stykała. Pracowała jako weterynarz i była znana również z ogromnego oddania w swojej pracy.

Polly Birch w trakcie urlopu po urodzeniu dziecka, musiała toczyć walkę z nowotworem. Niestety nie udało się jej wygrać z chorobą, wygrała jednak podziw i szacunek wśród ludzi. Mnóstwo osób, którym pomogła i z którymi pracowała, przesyłało wyrazy wsparcia w jej zmaganiom.

Koleżanki i koledzy z pracy oraz wszyscy ci, którzy na przestrzeni lat mieli styczność z Polly Birch, przyznają bez wahania, że poświęcenie i troska o zwierzęta zmarłej, była naprawdę nadzwyczajna. Jednak nie tylko praca czyniła panią Birch wyjatkową. Na co dzień w relacjach z ludźmi, była zawsze bardzo uśmiechnięta i otwarta.

Zobacz film: "Kiedyś leczył ludzi, dziś ratuje niepełnosprawne zwierzęta"

Zobacz także:

Na stronie facebookowej przychodni weterynaryjnej w Churchtown gdzie pracowała Polly, można przeczytać w oświadczeniu: ''Polly od kilku miesięcy przebywała na urlopie macierzyńskim. W tym czasie, od kilku tygodni zmagała się z chorobą nowotworową''.

Jak zwierzęta wpływają na zdrowie?
Jak zwierzęta wpływają na zdrowie? [7 zdjęć]

Kiedy wracasz do domu do mruczenia lub merdającego ogona po stresującym dniu i czujesz nagły przypływ

zobacz galerię

''Wielu z was znało Polly jako przemiłą, opiekuńczą i bardzo zdolną weterynarz. Pokazywała nam każdego dnia w swojej pracy, co to znaczy pasja, oddanie i troska o powierzone nam życie waszych zwierząt. Mieliśmy niezwykły przywilej pracy z nią. Była wsparcie dla nas nie tylko w pracy, ale również poza praca, w codziennych problemach''.

''Jej odwaga i godność podczas walki z chorobą, jest dla nas lekcją życia. Pragniemy przekazać najgłębsze wyrazy współczucia jej męzowi oraz malutkiej córce. Odpoczywaj w spokoju Polly. Dziękujemy ci za wszystko co nam dałaś, zarówno w pracy jak i w kontaktach prywatnych. Wszyscy jesteśmy lepszymi ludźmi, dzięki znajomości z Tobą''.

32-letnia pani weterynarz robiła ogromne wrażenie na wszystkich ludziach, z którymi się stykała na co dzień. W mediach społecznościowych rodzina zmarłej otrzymuje setki wpisów z wyrazami współczucia i pamięci o Polly. Oto niektóre z kondolencyjnych wpisów.

Polly Birch (po lewej podczas pracy w przychodni weterynaryjnej
Polly Birch (po lewej podczas pracy w przychodni weterynaryjnej (facebook.com)

Julie Powell napisała: ''Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że Polly była jedną z najbardziej niezwykłych, utalentowanych i ciężko pracujących weterynarzy, z jakimi przyszło mi pracować''.

Debbie Awford przekazała: ''W ubiegłym roku Polly była wprost niesamowita, kiedy przyszło nam ze smutkiem uśpić naszego 13-letniego psa, który bardzo cierpiał. Strasznie przykra informacja. Niech Bóg cię błogosławi Polly''.

Tracy Clarke napisała: ''To jest prawdziwa tragedia. Nie mogę w to uwierzyć. Polly była przemiłą i świetną osobą. Wszystkich witała z uśmiechem i traktowała nasze zwierzaki jak swoje własne. Jej strata jest naprawdę bardzo bolesna. Wyrazy współczucia dla jej męża, córeczki oraz całej rodziny''.

Caroline Parr opublikowała wpis: ''Tak bardzo przykra wiadomość. To jest ogromna strata dla całego świata. Polly była szczególną osobą, która zawsze okazywała bezgraniczne współczucie dla nas oraz naszych pupilów, kiedy tego potrzebowaliśmy. Nasze myśli są teraz z jej rodziną''.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza