Body mix

Body mix to urządzenie nowej generacji, które służy do walki z niedoskonałościami takimi jak nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany w danych partiach naszego ciała. Urządzenie to skutecznie wpływa na redukcję cellulitu, a także wysmukla i modeluje sylwetkę. Ponadto body mix skutecznie zwalcza wiotkość skóry. Co warto wiedzieć o zabiegu?

Urządzenie body mix

W urządzeniu wyróżniamy trzy różnie działające głowice. Pierwsza z nich emituje biostymulacyjny laser, który oddziałuje na skupiska adipocytów – komórek tkanki podskórnej. Dzięki temu zredukowany zostaje ucisk naczyń krwionośnych spowodowany zwiększaniem się rozmiaru komórek tłuszczowych. Co więcej, w obrębie obszarów, gdzie wykonany był zabieg, usprawniony zostaje proces transportu substancji odżywczych oraz tlenu przez krew.

Zobacz film: "Jak ograniczyć węglowodany w diecie?"

Kolejna głowica umożliwia nam wykonanie masażu endodermicznego oraz krioterapii. Za jej pomocą uzyskujemy efekt drenażu limfatycznego i masażu tkanek. W efekcie zabiegu cała sylwetka zostaje wymodelowana. Warto również wiedzieć, że głowica ta stymuluje naczynia krwionośne, co w konsekwencji powoduje ich wzmocnienie.

Trzeci rodzaj głowicy umożliwia uzyskanie efektu zwiększenia jędrności oraz elastyczności skóry. Podczas zabiegu dochodzi do skurczy w obrębie włókien skóry oraz do stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny – odpowiadają one za utrzymanie odpowiedniego poziomu napięcia skóry.

Body mix – korzyści wynikające z jego działania

Zabieg jest polecany dla osób, którym zależy na długotrwałej redukcji niedoskonałości naszego ciała takich jak cellulit, a także nadmierna ilość tkanki tłuszczowej zlokalizowana w obrębie bioder, pośladków, brzucha oraz ramion. W skutek jego działania możliwe jest skorygowanie wyglądu naszej sylwetki, tj. wyszczuplenie oraz ujędrnienie.

Pierwsze efekty działania body mix są widoczne już po pierwszym zabiegu. Oczekiwane rezultaty osiągamy w stosunkowo krótkim czasie – należy jednak pamiętać o systematyce w wykonywaniu tego zabiegu. Warto również wiedzieć, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych.

Za pomocą urządzenia body mix w szybki sposób możemy zredukować cellulit i nadmierną tkankę tłuszczową, a wiosna to niewątpliwie idealny moment na rozpoczęcie tego rodzaju zabiegów na ciało.

Komentarze
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Zabiegi na odchudzanie
najnowsze pytania

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Zabiegi na odchudzanie
Zabiegi na odchudzanie

Zabiegi wyszczuplające ciało

sposoby na odchudzanie. Na początku oceniają oni kondycję skóry, a dopiero potem proponują odpowiednie zabiegi wyszczuplające. Pozwalają (...) Zabiegi wyszczuplające są świetnym sposobem na modelowanie...

Zabiegi na odchudzanie

Skutki liposukcji

Skutki liposukcji

Nieinwazyjne usuwanie tłuszczu umożliwia odchudzenie i wymodelowanie ciała. Zabieg wysmukla sylwetkę, uelastycznia skórę, zmniejsza cellulit, a (...) co najważniejsze, likwiduje zbędne centymetry. Efekty zabiegu są...

Zabiegi na odchudzanie

Zabieg hydrokolonoterapii

Zabieg hydrokolonoterapii

Nowe badania przeprowadzone przez lekarzy z Uniwersytetu w Georgetown wykazały, że hydrokolonoterapia może prowadzić do pojawienia się poważnych skutków ubocznych tej „wewnętrznej kąpieli".

Zabiegi na odchudzanie

Masaż ujędrniający

Masaż ujędrniający

Masaże ciała mają na celu przywrócenie jędrności i sprężystości skóry oraz wspomaganie procesu odchudzania. Dzięki nim następuje oczyszczanie organizmu z toksyn oraz zmniejszenie cellulitu.

Zabiegi na odchudzanie

Masaże wyszczuplające

Masaż ujędrniający pomagają w odchudzaniu. Zabiegi kosmetyczne można wykonywać w gabinecie kosmetycznym lub samodzielnie w domu. Masaże ciała mają na celu przywrócenie jędrności i sprężystości skóry oraz wspomaganie procesu...

Zabiegi na odchudzanie

Zabiegi modelujące ciało

Zabiegi modelujące mają na celu zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych oraz usunięcie fałd tłuszczu bez użycia skalpela, a tym samym (...) bez konieczności pozostawania w szpitalu. Jednakże aby zabieg modelujący...

Zabiegi na odchudzanie

Zabieg czekoladowy

jest również w rozmaitych gabinetach kosmetycznych - nie bez powodu. Zabiegi czekoladowe mogą przynieść naszej skórze wiele korzyści! Jaki mają na nią wpływ (...) ? Rodzaje zabiegów czekoladowych na ciało Istnieje...