Trwa ładowanie...

Budzik z wibratorem. Pobudka stanie się przyjemnością

Produkt, który ma sprawić, że pobudka stanie się czystą przyjemnością, nosi nazwę Little Rooster. Urządzenie to spełnia funkcję budzika i wibratora jednocześnie. Powstało z myślą o kobietach. Motto firmy brzmi: “Obudź się powoli. Zmysłowo. Przyjemnie”.

Zobacz film: "Czy wiesz, od jak dawna towarzyszy ludzkości wibrator? - Gadżetomania.pl"

Little Rooster należy ustawić na wybraną godzinę, a następnie umieścić w bieliźnie. O poranku zamiast dźwięku budzika obudzą nas wibracje, które z czasem będą zwiększać swoją częstotliwość. Można też wybrać opcję odtwarzania piosenki.

Little Rooster to budzik z wibratorem
Little Rooster to budzik z wibratorem (Facebook)

W zależności od indywidualnych preferencji można ustawić wyższy lub niższy stopień wibracji. Do wyboru jest aż 27 możliwości. Ponadto gadżet ten posiada opcję drzemki.

Zobacz także:

Urządzenie jest niewielkie, nie powinno powodować dyskomfortu w trakcie snu. Kosztuje ok. 330 zł (69 funtów). Można je nabyć za pośrednictwem strony internetowej produktu.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.