Przejdź na WP

Co utrudnia kobietom osiągnięcie orgazmu? (WIDEO)

Myślicie, że orgazm u kobiety to łatwa sprawa? Mylicie się. Szacuje się, że nawet 20-30 procent kobiet na problemy z osiągnięciem przyjemności w łóżku. Okazuje się, że istnieje szereg czynników, które utrudniają kobietom osiągnięcie orgazmu. Część z nich jest prosta do wyeliminowania i nie wymaga dużego wysiłku.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, w którym prezentujemy przyczyny, które powodują, że kobietom trudniej jest osiągnąć przyjemność seksualną. Materiał będzie przydatny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, ponieważ tylko wspólne starania pozwolą na pełną przyjemność seksualną.

A co przeszkadza kobietom w osiągnięciu orgazmu? Okazuje się, że dużą część pań nie do końca zna swoje ciało. Powoduje to również, że nie mogą odpowiednio wskazać swoim partnerom, co im się podoba. Dużym problemem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn są zbyt wysokie oczekiwania. Mogą one doprowadzić do zawodu spowodowanego nie takim seksem, jaki sobie wyobrażaliśmy. Związane jest z tym również częste porównywanie do filmów.

Co jeszcze powoduje trudności w osiągnięciu spełnienia seksualnego? Mogą to być osłabione mięśnie Kegla - tutaj rozwiązaniem jest odpowiedni trening. Na popęd seksualny nie wpływa pozytywnie zmęczenie oraz alkohol, który zatrzymuje impulsy seksualne oraz działa depresyjnie na mózg. Z kolei czynniki niezależne od nas to na przykład choroby, w tym insulinoodporność, cukrzyca i miażdżyca.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, który pomoże wam poprawić życie seksualne i osiągnąć większą rozkosz w łóżku.

Zobacz materiały na temat seksu, które mogą cię zaciekawić:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy