Ćwiczenia na uda z Mel B – trening, ćwiczenia, efekty

Treningi z Mel B zyskują coraz większe grono fanek. Treningi są krótkie i skupiają się na konkretnych partiach ciała. Wśród propozycji Mel B znajdziemy również trening na uda. Dzięki tym ćwiczeniom z Mel B uda nam się wyszczuplić i ujędrnić zarówno uda, jak i pośladki. Ćwiczenia na uda z Mel B sprawią, że szybko osiągniesz wymarzone efekty i nie będziesz musiała martwić się wyglądem swoich nóg w krótkiej sukience, spódnicy lub szortach.

Ćwiczenia na uda z Mel B – trening

Trening na uda Mel B jest bardzo prosty. Obejmuje on 7 ćwiczeń na uda, które dają naprawdę szybkie efekty. Mel B proponuje takie ćwiczenia na uda jak wstawanie, siadanie, wykopy, unoszenia i skłony. Co ważne trening jest krótki i trwa tylko 10 minut. Uda z Mel B można śmiało wyrzeźbić w domu, jedyne czego potrzebujesz to motywacja i krzesło. Każde ćwiczenie na uda wykonujemy przez 1 minutę.

Zobacz film: "FITCLUB: Ćwiczenia na uda i pośladki cz.2"

Ćwiczenia na uda z Mel B - ćwiczenia

Mel B zachęca do wykonywania poniższych ćwiczeń na uda:

Skuteczne sposoby na szczupłe nogi

Marzą ci się długie i smukłe nogi? Możesz znacznie poprawić ich wygląd i zbliżyć się do ideału, wykorzystując kilka prostych wskazówek.

 1. Siadanie na krześle - należy usiąść na krześle i powoli na zmianę, ale w tempie, pamiętając, o dynamice ruchu na zmianę siadamy i wstajemy. Co ważne krzesła dotykamy pupą delikatnie. Można również dołączyć tu pracę rąk. Gdy siadamy na krześle, wyciągamy ramiona przed siebie, a gdy wstajemy, wyrzucamy ramiona do tyłu i wypychamy klatkę piersiową do przodu.
 2. Siadanie z unoszeniem nogi – to ćwiczenie z Mel B na uda wygląda bardzo podobnie do pierwszego. Co ważne nie dotykamy już siedzenia, a gdy wstajemy, podnosimy kolano do góry i staramy się dotknąć nim klatki piersiowej. Jednocześnie napinamy mięśnie brzucha. Ćwiczenie wykonujemy po 1 minucie na stronę.
 3. Wykop – uda ćwiczymy podobnie do poprzednich dwóch propozycji. Różnica polega na tym, że podnosząc nogę, zginamy kolano i wykonujemy wykop. To ćwiczenia na uda z wykonujemy razem z Mel B przez minutę na każdą nogę.
 4. Unoszenie pięt – następnie należy stanąć w szerokim rozkroku. Nogi uginamy w kolanach i w tej pozycji stajemy na palcach i unosimy pięty. To ćwiczenia na uda wykonujemy w tempie przez jedną minutę.
 5. Niskie skłony – kolejne ćwiczenie proponowane przez Mel B na uda to skłony wykonywane na ugiętych nogach. Jednak przy skłonie wykonujemy na zmianę wypady lewej i prawej nogi, a schylając się dotykamy dłońmi do podłogi.
 6. Wypady – Mel B poleca nam na piękne uda również wypady. Stajemy w rozkroku i wykonujemy wypad jedną nogą do przodu. Przenosimy na nią cały ciężar ciała i odbijamy się nią w tempie. Ćwiczenia na uda wykonujemy po minucie na każdą nogę.
 7. Unoszenie nóg – w ostatnim ćwiczeniu siadamy znowu na krześle. Prostujemy nogi tak, aby stworzyć kąt prosty między nogami a tułowiem. Następnie opuszczamy je, naśladujemy ruch bujania. Stopy muszą być przyklejone do podłogi.

Ćwiczenia na uda z Mel B - efekty

Efekty ćwiczeń na uda wykonywanych z Mel B można zauważyć już po dwóch tygodniach. Co ważna w tym czasie Mel B zapozna nas również z zasadami poprawnego wykonywania ćwiczeń na uda. Efekty ćwiczeń na uda z Mel B to smukłe uda, a jednocześnie podniesione i jędrne pośladki.

Pamiętaj, że by efekty ćwiczeń na uda były lepiej i szybciej widoczne warto połączyć je z innymi planami treningowymi proponowanymi przez Mel B, dietą oraz treningiem cardio, dzięki któremu spalimy tłuszcz.

Marta Pawlak, 2 miesiące temu

Źródła zewnętrzne

 • najlepszecwiczenia.pl
 • party.pl

Ćwiczenia na uda

Komentarze
zapytaj lekarza

za darmo

 • Odpowiedź w 24 godziny
 • Bez żadnych opłat
 • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Ćwiczenia na uda - trening, jędrne pośladki, proste triki
najnowsze pytania

DYSKUSJE NA FORUM

Pomocni lekarze

Artykuły Ćwiczenia na uda - trening, jędrne pośladki, proste triki
Ćwiczenia na uda - trening, triki na jędrne pośladki

Szczupłe uda z Mel B - dieta, ćwiczenia

sposób odżywiania na zdrowszy. Efekty ćwiczeń na szczupłe uda z Mel B zobaczymy zatem zdecydowanie szybciej, jeśli wprowadzimy zasady zdrowego odżywiania (...) . Szczupłe...

Ćwiczenia odchudzające - fat burning, aerobik, step, trening ciała, spalanie kalorii

Mel B efekty - trening, jak ćwiczyć

, ponieważ treningi można wykonywać w domu. W programie Mel B ważne są determinacja i chęć do ćwiczeń, a efekty przyjdą same. Mel B...

Trening na brzuch – zalecenia, półbrzuszki, ćwiczenia w domu, zestaw ćwiczeń, A6W

Ćwiczenia na brzuch Mel B - efekty, na czym polega

. Systematyczność jest jednak kluczem do uzyskania efektów ćwiczeń na brzuch Mel B. Ćwiczenia na brzuch Mel B to nie żmudny trening,...

Ćwiczenia na ramiona - trening na biceps, ciężarki, zestaw ćwiczeń dla początkujących

Trening ramion Mel B - podstawowe zasady, plan treningu

trening ramion, zawierający nowatorskie i ciekawe ćwiczenia. Trening ramion Mel B wymaga użycia ciężarków, jednak jeśli nie dysponujemy hantlami, możemy (...) równoczesnego...

Ćwiczenia na partie ciała

Ćwiczenia z Mel B - trening, dieta

trenować, aby pozbyć się zbędnych kilogramów po ciąży. Ćwiczenia z Mel B są dostępne na płytach DVD. To zróżnicowane treningi na poszczególne partie ciała (...) . Ćwiczenia...

Trening kardio - charakterystyka, przykłady ćwiczeń

Mel B cardio - charakterystyka, zasady i zalety

Mel B cardio - charakterystyka, zasady i zalety

ćwiczenia w domowym zaciszu. Mel B cardio - charakterystyka Treningi kardio dedykowane są przede wszystkim dla osób, które chcą zrzucić zbędne (...) kilogramy. Ćwiczenia,...

Ćwiczenia odchudzające - fat burning, aerobik, step, trening ciała, spalanie kalorii

Mel B - kariera, życie prywatne, trenerka, ćwiczenia

stała się znana po wydaniu przez nią płyty DVD pod tytułem "Totally Fit" w 2009 roku. Na płycie Mel B przedstawiła trening różnych części ciała (...) do wykonywanych ćwiczeń, którym...