Trwa ładowanie...

Czy seks w reklamach nadal przyciąga? (WIDEO)

Zobacz film: "Czy seks w reklamach nadal przyciąga?"

Znane lub mniej znane marki robią wszystko, żeby sprzedać swój produkt. Aby tak się stało przyciągają klientów różnymi sposobami. Jednym z nich jest reklama, w której wykorzystują seksualność jako zachętę do kupna i ściągnięcia uwagi potencjalnego klienta. Niektóre z takich reklam są jednak mocno przesadzone i ma to odwrotny skutek, jeśli chodzi o sprzedaż. Badania amerykańskich naukowców dowodzą, że większość osób, oglądając reklamy tego typu, nie zapamiętuje marki czy też nawet produktu, którego dana reklama dotyczyła.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza