Seks we troje

Trójkąt miłosny mogą stworzyć para oraz trzecia osoba bądź osoby niebędące ze sobą w związku. Stosunek płciowy, w którym biorą udział więcej niż trzy osoby, to seks grupowy. Na miłosny trójkąt decydują się osoby, które pragną wypróbować w życiu wszystkiego. Często są to młodzi ludzie, którzy wciąż eksperymentują, chociaż bywa, że trójkąt seksualny wybierają również pary żyjące w szczęśliwym związku. Dla nich trójkącik jest nowym doświadczeniem, które może sprawić, że ich życie erotyczne stanie się bardziej ekscytujące.

Orgazm łechtaczkowy

Rodzaje trójkątów miłosnych

Trójkąt w łóżku

Mężczyzna i dwie partnerki to najczęstsza forma seksu we troje. Jest to spełnienie fantazji wielu mężczyzn.

Najczęściej trójkąt tworzą mężczyzna i dwie partnerki. Taka forma aktu płciowego jest dla wielu mężczyzn spełnieniem fantazji o seksie z dwiema kobietami naraz, szczególnie jeśli w trakcie igraszek łóżkowych obie kobiety poddają się nawzajem pieszczotom. Wbrew pozorom, jest również wiele kobiet, które marzą o tym, aby uprawiać seks z dwoma mężczyznami jednocześnie. Niekiedy trójkąt stanowią trzej mężczyźni lub trzy kobiety. Stosunek w trójkącie może mieć charakter biseksualny, ale nie musi. Niektórym ludziom sprawia przyjemność oglądanie partnera lub partnerki kochających się z inną osobą. Osoby biorące udział w trójkącie mogą być swingersami, ale nie muszą. Różnica między tymi dwiema kategoriami polega na tym, że swingersisą ze sobą w związku, natomiast w trójkącie udział mogą brać nawet całkiem przypadkowe osoby.

Zalety trójkątów miłosnych

Mężczyźni i kobiety często inicjują trójkąt, aby w ten sposób sprawić przyjemność partnerowi lub partnerce, którzy fantazjują na temat seksu z inną osobą lub wykazują biseksualne tendencje. Dla osoby o orientacji biseksualnej trójkąt może być ekscytującym doświadczeniem, które zadowoli wszystkie potrzeby jednocześnie. Miłosny trójkąt jest również spełnieniem marzeń dla człowieka, który potrzebuje skupiać na sobie całą uwagę otoczenia. Największą zaletą trójkątów jest dreszczyk emocji, jaki wnosi ze sobą osoba określana mianem gościa, czyli trzecia osoba, którą para zaprasza do swojego łóżka.

Trójkąty seksualne

Trójkąty erotyczne to rodzaj fantazji seksualnej, której celem jest uatrakcyjnienie doznań, budowanie rozkoszy i urozmaicenie swojego życia płciowego....

Najwięcej przyjemności z trójkąta ma osoba, na której skupia się uwaga pozostałych uczestników zabaw miłosnych. Taka forma trójkąta może stanowić prezent urodzinowy dla partnera lub partnerki. Aby jednak wszyscy uczestnicy czerpali ze współżycia jak najwięcej przyjemności, należy zmieniać się i w równym stopniu otrzymywać, co dawać rozkosz. W trakcie stosunku należy starać się, aby nikt nie był wyłączony z gier miłosnych. Swoją uwagą należy obdzielić obu partnerów.

Wady trójkątów miłosnych

Zdarza się, że trójkąt seksualny źle się kończy. Ryzykowne jest szczególnie przyłączanie się do pary, która nigdy wcześniej tego nie próbowała. Nie wiadomo bowiem, jaki obrót mogą przybrać gry miłosne. Jeśli gościem jest kobieta, istnieje ryzyko, że mężczyzna zaniedba swoją partnerkę i większość uwagi skupi na nowej osobie. Wyłączenie z zabawy jest bardzo frustrujące, co odczuć mogą wszyscy uczestnicy aktu seksualnego. Niekiedy winą za niepowodzenie trójkąta obarcza się właśnie gościa, co prowadzi do kłopotliwej sytuacji. Bywa również, że kobieta reaguje zazdrością na widok partnera uprawiającego seks z obcą osobą, a to może się skończyć awanturą. Kolejna niekomfortowa sytuacja ma miejsce, gdy mężczyzna oczekuje od swojej heteroseksualnej partnerki pieszczot i współżycia z kobietą – gościem.

Trójkąt miłosny to stąpanie po cienkim lodzie – nie warto się na niego decydować, jeśli nie jesteśmy pewni siebie i swojego partnera, gdyż nieprzewidziane reakcje na nowego uczestnika zabaw erotycznych mogą nawet doprowadzić do rozpadu szczęśliwego związku.

Komentarze (6)
~Ania
~Ania ponad rok temu

Aldona - brawo. W zyciu trzeba się cieszyc i korzystać z jego uroków. Znacznie lepiej jest spełniać fantazje erotyczne z mężem, niż udawać obrzydzenie, a cichaczem zdradzać. Popieram i gratuluję udanej zabawy i wspaniałego związku!

Odpowiedz
~aldona
~aldona ponad rok temu

Aldona.U nas mąż też zaproponował trójkąt lecz z obcym facetem którego ja wybrałam.Seks wygladał tak że mąż mnie trzymał rozebrany między nogami jak bym była u ginekologa.Facet mi włożył ja zaczęłam jęczeć z rozkoszy mężowi staną i zaczał pulsować członak na moich plecach.Miałam szybko orgazm lecz on mnie posówał dość długo.Gdy skończył chwycił mnie jak mąż w tej samej pozycji a mąż mnie zaczał kochać lecz nie miałam orgazmu.Po godzinie powtórka mąż mnie trzymał i znów mu pulsowal członek na moich plecach.Nie mialam tak szybko orgazmu gdy skończył to facet mnie trzymał jemu nigdy nie stał nie czułam jego twardego członka na plecach.Mąż mnie kochał wtedy miałam orgazm i skończyłam mężowi lodzikiem i miał drugi wytrysk do ust.Obcemu nie brałam do ust ze względu na zakażenie.Po tym wspaniałym seksie czulam sie wspaniale troszkę mnie dupcia bolała.Mamy zamiar powtórzyć ten trojkat lecz nigdy bez męża bo jestem lojalna a taki jest warunek meża ża mnie trzyma a mnie się podoba gdy on mnie trzyma.Pozdrawiam i gdy nie ma wielkiej milości w związku nie można próbować trójkatów bo związek może się rozpaść!!!

Odpowiedz
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Fantazje i marzenia seksualne
najnowsze pytania

DYSKUSJE NA FORUM

Penis

~Nhkkg • ostatni post 5 godzin temu

3
Artykuły Fantazje i marzenia seksualne
Fantazje i marzenia seksualne

Sesja buduarowa

Sesja buduarowa

Intymna sesja fotograficzna, zwana inaczej buduarową, może z gustem uchwycić ducha romantyzmu, zabawy i pożądania.

Fantazje i marzenia seksualne

Footjob

Footjob

Stopy służą nie tylko do chodzenia, mogą być wykorzystane do wielu czynności, także seksualnych.

Fantazje i marzenia seksualne

Sekswideo

Sekswideo

Nakręcenie własnego sekswideo przypomina nieco oglądanie siebie i partnera w lustrze. Ważne jest, by stosunek nie był zbyt wyrafinowany, gdy w rzeczywistości lubicie prosty seks bez udziwnień.

Fantazje i marzenia seksualne

Co nas pociąga?

Co nas pociąga? Odtwórz wideo

Co pociąga kobiety? A co sprawia, że za niektórymi kobietami mężczyźni oglądają się na ulicy? Na te pytanie odpowiada Arkadiusz Bilejczyk, seksuolog. Według badań zarówno mężczyźni, jak i kobiety najbardziej zwracają uwagę na pośladki. Kobieca pupa...

Fantazje i marzenia seksualne

Wakacyjny romans

Wakacyjny romans Odtwórz wideo

Wakacje to czas odpoczynku, zabawy, uprawiania sportu i czerpania przyjemności z tego, co robimy, ponieważ rozkoszujemy się czasem wolnym od pracy. Mamy większa ochotę dbać o własną sylwetkę, jesteśmy bardziej zadowoleni i odprężeni. To znacząco wpływa...

Fantazje i marzenia seksualne

Długi związek (WIDEO)

Długi związek (WIDEO) Odtwórz wideo

dla ukochanej osoby. Udane życie seksualne z pewnością buduje i wzmacnia związek, więc wprowadzenie nowych elementów sztuki miłosnej jest czynnikiem koniecznym, aby żyć w długim związku.

Fantazje i marzenia seksualne

Trójkąty seksualne (WIDEO)

Trójkąty seksualne (WIDEO) Odtwórz wideo

Trójkąty erotyczne to rodzaj fantazji seksualnej, której celem jest uatrakcyjnienie doznań, budowanie rozkoszy i urozmaicenie swojego życia (...) emocje i budują napięcie seksualne. Z pewnością trójkąty...

Fantazje i marzenia seksualne

Granice normy seksualnej (WIDEO)

Granice normy seksualnej (WIDEO) Odtwórz wideo

seksualnych, które regulowałyby jak ma wyglądać współżycie. To ludzie sami narzucają sobie takie reguły postępowania. W powszechnej opinii jednak normą (...) wprowadzić do życia seksualnego odrobinę innowacji np. w...