Trwa ładowanie...

Czy zgadzać się na "szybkie numerki"?

Krótki i szybki seks może usatysfakcjonować obu partnerów, pod warunkiem że kobieta jest w stanie szybko zareagować i wystarczająco się podniecić. Zazwyczaj odpowiedni stopień pobudzenia jest osiągany dopiero podczas dłuższego współżycia.
Nie warto zaczynać od „szybkich numerków”

Zobacz film: "Depresja - przyczyny"

Jeśli partnerzy funkcjonują na wysokim poziomie dopasowania swoich seksualnych potrzeb, to jest duża szansa, że podobnie jak przy dłuższym stosunku, poradzą sobie z szybkim numerkiem. Aby móc w pełni docenić zalety szybkiego seksu, ważne jest, aby na początku opanować sztukę dostarczania sobie nawzajem rozkoszy podczas dłuższych sesji, a następnie przejść do tych kilkuminutowych.

1. Kiedy pozwolić sobie na szybki seks?

Kiedy para potrafi rozbudzić w sobie nagłe, obopólne pożądanie, może wtedy kochać się w każdej chwili, w której oboje partnerzy poczują na to ochotę. Warto pozwolić sobie na seks w najdziwniejszych miejscach i porach. Wszędzie, gdzie kochankowie zostają sami i oboje poczują natchnienie. Czasami z inicjatywą może wyjść jedna osoba, ale ważne jest, by obie miały na to prawdziwą ochotę.

Jeśli obie osoby tego chcą i nadarza się okazja – nie warto odmawiać. Aby seks był możliwy w przypadkowych warunkach, potrzebna jest jedynie odpowiednia szybkość, zręczność i pomysłowość. Kiedy sytuacja wymaga oparcia się o drzewo albo uprawiania seksu na krześle, niezbędne może okazać się opanowanie pozycji siedzących i stojących oraz umiejętności kochania się w ubraniu.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.