Czy zgadzać się na "szybkie numerki"?

Krótki i szybki seks może usatysfakcjonować obu partnerów, pod warunkiem że kobieta jest w stanie szybko zareagować i wystarczająco się podniecić. Zazwyczaj odpowiedni stopień pobudzenia jest osiągany dopiero podczas dłuższego współżycia.
Nie warto zaczynać od „szybkich numerków”

Jeśli partnerzy funkcjonują na wysokim poziomie dopasowania swoich seksualnych potrzeb, to jest duża szansa, że podobnie jak przy dłuższym stosunku, poradzą sobie z szybkim numerkiem. Aby móc w pełni docenić zalety szybkiego seksu, ważne jest, aby na początku opanować sztukę dostarczania sobie nawzajem rozkoszy podczas dłuższych sesji, a następnie przejść do tych kilkuminutowych.

1. Kiedy pozwolić sobie na szybki seks?

Kiedy para potrafi rozbudzić w sobie nagłe, obopólne pożądanie, może wtedy kochać się w każdej chwili, w której oboje partnerzy poczują na to ochotę. Warto pozwolić sobie na seks w najdziwniejszych miejscach i porach. Wszędzie, gdzie kochankowie zostają sami i oboje poczują natchnienie. Czasami z inicjatywą może wyjść jedna osoba, ale ważne jest, by obie miały na to prawdziwą ochotę.

Zobacz film: "Fakty na temat seksu"

Jeśli obie osoby tego chcą i nadarza się okazja – nie warto odmawiać. Aby seks był możliwy w przypadkowych warunkach, potrzebna jest jedynie odpowiednia szybkość, zręczność i pomysłowość. Kiedy sytuacja wymaga oparcia się o drzewo albo uprawiania seksu na krześle, niezbędne może okazać się opanowanie pozycji siedzących i stojących oraz umiejętności kochania się w ubraniu.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy