Trwa ładowanie...

Dlaczego terapie łączone dają jeszcze lepsze rezultaty? Sprawdź!

Avatar placeholder
27.11.2018 11:34
medycyna estetyczna
medycyna estetyczna (mat. prasowe)

Problemy pacjentów, którzy decydują się na leczenie w klinice medycyny estetycznej, mają często złożone podstawy. Z tego właśnie powodu powstały terapie łączone, które w sposób kompleksowy działają na wybrane partie ciała. O zaletach i możliwościach łączenia konkretnych zabiegów opowiadają specjaliści Kliniki La Perla.

Terapie łączone mogą dawać bardzo dobre rezultaty
Terapie łączone mogą dawać bardzo dobre rezultaty

1. Dwie korzyści

– Musimy pamiętać o tym, że na nasz wygląd ma wpływ wiele powiązanych ze sobą czynników. Odpowiedni styl życia, zdrowe odżywianie, sport oraz oczywiście zabiegi w klinice pomagają w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Wszystkie te elementy są niezwykle ważne, aby ciało było stale w doskonałej formie. Jeśli zaniedbamy któryś z nich, bez wątpienia zobaczymy to w jego kondycji. W klinice promujemy utrzymanie zdrowych nawyków, a do tego wspomaganie ich odpowiednimi zabiegami – wyjaśnia Kalina Ben Sira, założycielka i Prezes Kliniki La Perla.

– Co więcej, decydując się na zabieg z zakresu medycyny estetycznej wiemy, że nasi pacjenci chcą widzieć jak najlepsze rezultaty. Takie możliwości daje odpowiednie połączenie zbiegów, które będą się wzajemnie wspomagać. Opracowaliśmy więc specjalne terapie łączone, które wpływają na pogłębienie rezultatów – dodaje.

Zobacz film: "10 urodowych trików, które musisz znać"

2. Kompleksowe działanie

Jeśli twoim problemem jest nadmiar tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała, warto skorzystać z zabiegu modelującego sylwetkę, który poradzi sobie nawet z tymi najbardziej opornymi na wyszczuplenie obszarami.

– Do tego typu problemów zalecamy np. zabieg Scizer, który został stworzony do zwalczania miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej i najbardziej opornego cellulitu. Wykorzystuje on najnowocześniejszą, zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej HIFU. Drugi z nich, Sculpsure, opiera się na innowacyjnej mocy lasera diodowego o niespotykanej dotąd długości fali 1060 nm. Laser nieodwracalnie niszczy komórki tłuszczowe bez naruszenia sąsiadujących tkanek – wyjaśnia dr n. med. Anna Skwarek z Kliniki La Perla. W obu przypadkach rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

– Ale aby uzyskać jeszcze lepsze efekty, nie tylko redukcji tkanki tłuszczowej, ale również napięcia skóry i jej ujędrnienia, często doradzamy zastosowanie zabiegów wspomagających. Łączenie procedur pozwala wzmocnić rezultaty, działa wręcz synergicznie. Oznacza to w praktyce wykorzystanie dwóch współdziałających ze sobą technologii - dodaje.

3. Co z czym łączyć?

– Z doświadczenia naszej kliniki wynika, że najlepsze wizualnie efekty na ciele pacjenta daje połączenie zabiegu Scizer lub Sculpsure z dodatkowym, ujędrniającym. Może to być na przykład V-Max, Zaffiro, Pellevé czy Wonder Shape, które z powodzeniem modelują i ujędrniają partie ciała poddawane leczeniu. W efekcie uzyskamy nie tylko usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej, ale również zagęszczenie włókien kolagenowych z widocznym napięciem skóry – mówi dr Skwarek.

– Warto zdecydować się zatem na dodatkowe działanie innym urządzeniem, który wpłynie również na pozostałe problemy zabiegowe. Rezultaty będą wzmocnione, a efekt spektakularny – dodaje.

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze