Dogging

Seks w dziwnych miejscach to zachowanie seksualne polegające na odbyciu stosunku płciowe go w miejscu publicznym, np. w zaparkowanym samochodzie. Uprawianie seksu odbywa się ze świadomością, że można być w tym czasie obserwowanym przez innych ludzi. Dla decydujących się na taką formę seksu możliwość obserwacji przez przypadkowe osoby może nawet być dodatkowym bodźcem seksualnym. Polskie społeczeństwo nadal często nie zdaje sobie sprawy, co to jest dogging.

Co to jest dogging?

Dogging to nazwa określająca nie tylko ryzykowne zachowanie seksualne polegające na uprawianiu seksu w miejscach publicznych, takich jak ogród czy parking. To także forma seksu polegająca na obserwowaniu innych par podczas odbywania stosunku seksualnego w nietypowych miejscach.

Zobacz film: "Wygląd a seks"

Dogging

Po pewnym czasie seks w sypialni, na łóżku staje się nudny, nie dostarcza żadnych doznań erotycznych. Wiele par szuka nowych, ciekawych miejsc do odbycia...

Zatem można stwierdzić, że dogginng może byc traktowany jako forma ekshibicjonizmu lub wojeryzmu. Pary na taki rodzaj seksu umawiają się zazwyczaj przy pomocy internetu. Osoby biorące udział w doggingu mogą być oglądane przez przypadkowych widzów lub przez osoby zaproszone przez internet.

Dogging najprawdopodobniej został zapoczątkowany w Anglii. We wrześniu 2003 BBC po raz pierwszy poinformowało o nowym zachowaniu seksualnym, które zdobywa popularność. W roku 2004 znany angielski pisarz został przyłapany na gorącym uczynku przez paparazzi, co wywołało wielkie oburzenie społeczne. Pierwsze doniesienia o takich praktykach powodowały głównie szok i obrzydzenie. Mimo to dogging zyskał wielu fanów i praktyków nie tylko w Anglii, lecz także w Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Australii, Brazylii, Norwegii, Szwecji, jak i również w Polsce, głównie w Warszawie.

Ryzyko związane z doggingiem

Ryzyko wiąże się z chorobami wenerycznymi. Pary często umawiają się przez internet, np. korzystając z forum internetowego, na którym dodano ogłoszenie. Ludzie uprawiający seks w dziwnych miejscach nie znają się i nie mogą mieć pewności, że druga osoba jest zdrowa. Problem mogłyby ograniczyć prezerwatywy, jednak wielu fanów doggingu, szukając dodatkowych wrażeń, uprawia seks z nieznajomą osobą bez zabezpieczenia. A lekarze alarmują, że liczba osób chorujących na zakażenie wirusem HPV, wirusem HIV czy opryszczką stale rośnie.

Poza tym osoby uczestniczące w tego rodzaju spotkaniach powinny zdawać sobie sprawę, że takie zachowanie może oznaczać łamanie prawa. Im częstsze i bardziej perwersyjne sytuacje, tym większa uwaga mediów, policji i rządu, a co za tym idzie - złapani na gorącym uczynku będą mogli się spodziewać surowych kar, w tym nawet kary pozbawienia wolności. Aby nie przysporzyć sobie niepotrzebnych problemów, „doggersi” muszą pamiętać o kilku zasadach:

  • W każdy miejscu publicznym - obojętnie, czy jest to park miejski czy samochód - należy przestrzegać prawa.
  • Należy zawsze uszanować sprzeciw drugiej osoby, każdy ma prawo do poszanowania swojej godności.
  • Nie powinno się narażać nieletnich na obserwowanie tego typu sytuacji.
  • Należy zawsze po sobie posprzątać, pozostawienie na miejscu „akcji” na przykład prezerwatywy nie powinno mieć miejsca.
  • Niszczenie publicznego mienia podczas doggingu jest także niedopuszczalne.

Dogging to dla wielu osób sposób na spełnienie najskrytszych fantazji seksualnych, podniesie poziomu adrenaliny, poczucie się wolnym i spontanicznym oraz zafundowanie sobie niezapomnianej chwili uniesienia. Dlatego spotkania tego typu zdobywają coraz większą popularność nie tylko wśród brytyjskiego społeczeństwa.

Komentarze
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Fantazje i marzenia seksualne
najnowsze pytania

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Fantazje i marzenia seksualne
Fantazje i marzenia seksualne

Footjob

Footjob

Stopy służą nie tylko do chodzenia, mogą być wykorzystane do wielu czynności, także seksualnych.

Fantazje i marzenia seksualne

Sekswideo

Sekswideo

Nakręcenie własnego sekswideo przypomina nieco oglądanie siebie i partnera w lustrze. Ważne jest, by stosunek nie był zbyt wyrafinowany, gdy w rzeczywistości lubicie prosty seks bez udziwnień.

Fantazje i marzenia seksualne

Długi związek (WIDEO)

Długi związek (WIDEO) Odtwórz wideo

dla ukochanej osoby. Udane życie seksualne z pewnością buduje i wzmacnia związek, więc wprowadzenie nowych elementów sztuki miłosnej jest czynnikiem koniecznym, aby żyć w długim związku.

Fantazje i marzenia seksualne

Granice normy seksualnej (WIDEO)

Granice normy seksualnej (WIDEO) Odtwórz wideo

seksualnych, które regulowałyby jak ma wyglądać współżycie. To ludzie sami narzucają sobie takie reguły postępowania. W powszechnej opinii jednak normą (...) wprowadzić do życia seksualnego odrobinę innowacji np. w...

Fantazje i marzenia seksualne

Seks w dziwnych miejscach (WIDEO)

Seks w dziwnych miejscach (WIDEO) Odtwórz wideo

do odbycia stosunku seksualnego. Początkowo może to być np.: blat w kuchni, stół, pralka w łazience, czy przedpokój. Z biegiem czasu seks w domu nie cieszy (...) namiętności kochanków. Seks w miejscach publicznych nie zawsze jest...

Fantazje i marzenia seksualne

Wakacyjny romans (WIDEO)

Wakacyjny romans (WIDEO) Odtwórz wideo

Wakacje to czas odpoczynku, zabawy, uprawiania sportu i czerpania przyjemności z tego, co robimy, ponieważ rozkoszujemy się czasem wolnym od pracy. Mamy większa ochotę dbać o własną sylwetkę, jesteśmy bardziej zadowoleni i odprężeni. To znacząco wpływa...

Fantazje i marzenia seksualne

Co nas pociąga? (WIDEO)

Co nas pociąga? (WIDEO) Odtwórz wideo

Co pociąga kobiety? A co sprawia, że za niektórymi kobietami mężczyźni oglądają się na ulicy? Na te pytanie odpowiada Arkadiusz Bilejczyk, seksuolog. Według badań zarówno mężczyźni, jak i kobiety najbardziej zwracają uwagę na pośladki. Kobieca pupa...

Fantazje i marzenia seksualne

Trójkąty seksualne (WIDEO)

Trójkąty seksualne (WIDEO) Odtwórz wideo

Trójkąty erotyczne to rodzaj fantazji seksualnej, której celem jest uatrakcyjnienie doznań, budowanie rozkoszy i urozmaicenie swojego życia (...) emocje i budują napięcie seksualne. Z pewnością trójkąty...

Fantazje i marzenia seksualne

Sesja buduarowa

Sesja buduarowa

Intymna sesja fotograficzna, zwana inaczej buduarową, może z gustem uchwycić ducha romantyzmu, zabawy i pożądania.