Trwa ładowanie...

Dotyk, który pozwala wygrać życie

Już 20 września br. startuje II edycja kampanii Dotykam=Wygrywam,

Zobacz film: "Metody określania statusu receptorów HER2"

która przypomina kobietom o regularnej samokontroli piersi. Kampania organizowana jest przez bieliźniarską markę Panache oraz Fundację Rak'nRoll, Teatr Studio Buddo i markę modową Muses. Urbańska& Komornicka. Nowością tej edycji będzie angażowanie Polek do regularnych badań piersi dzięki krótki, filmowym formom.

Od 20 września, na stronie dotykamwygrywam.pl ruszy aplikacja konkursowa w której każda z pań, będzie mogła wygrać roczny zapas bielizny Panache i wiele innych nagród!

Niestety, statystyki są bezlitosne – każdego roku na raka piersi zapada 12 000 Polek i aż prawie połowa umiera, bo zbyt późno skonsultowały się z lekarzem. Dlatego więc kampania Dotykam=Wygrywam chce dotrzeć do jak najszerszego grona kobiet i zmotywować je do badań.

Akcja wesprze działania fundacji Rak'n'Roll – Wygraj życie! Dlatego 10% zysku ze sprzedaży różowych biustonoszy Panache, zostanie przekazane na cele statutowe fundacji.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.