Trwa ładowanie...

Dziecko zachorowało na wakacjach? LINK4 Mama ma na to sposób!

Nasze pociechy często chorują podczas rodzinnego urlopu. Zdenerwowani rodzice biją się wtedy z myślami, czy objawy są na tyle poważne, aby przerwać wypoczynek i szukać lekarza lub szpitala z dala od miejsca zamieszkania. Pakiet ubezpieczeń dla dzieci i rodziców LINK4 Mama to gwarantowany dostęp do lekarzy specjalistów w ponad 2000 placówek medycznych na terenie całej Polski oraz możliwość całodobowej konsultacji telefonicznych z lekarzem pediatrą.

– Medyczny pakiet assistance Zdrowie przewiduje, że w razie nagłej choroby lub wypadku (dziecka albo mamy) LINK4 zorganizuje i pokryje połowę kosztów wizyty w jednej z ponad 2000 placówek medycznych w Polsce. Bez względu na to gdzie spędzamy urlop, każdy ubezpieczony może liczyć na pomoc LINK4 Mama. Placówki rozlokowane są nie tylko w dużych aglomeracjach ale też w mniejszych miastach powiatowych To gwarancja możliwości skorzystania z pomocy lekarza w miejscu, w którym ubezpieczeni aktualnie przebywają lub w możliwie bliskim sąsiedztwie – wyjaśnia Joanna Talaśka z LINK4.

Dla rodziców, którzy nie są pewni czy złe samopoczucie dziecka to objaw poważnej choroby czy tylko przejściowa dolegliwość, niewymagająca hospitalizacji, LINK4 Mama oferuje możliwość telefonicznej konsultacji z lekarzem pediatrą. Pediatra wysłucha rodziców i po wspólnej analizie objawów pomoże podjąć decyzje odnośnie dalszego postępowania z chorym dzieckiem.

Pomaga to rozwiać wątpliwości odnośnie zagrożenia zdrowia oraz znacząco wpływa na spokój ducha opiekunów. Dyżurujący lekarz może wypisać receptę, którą odbierze kurier, zrealizuje ją w aptece, zapłaci za leki (do 250 złotych) i dostarczy je pod wskazany przez ubezpieczonego adres.

Specjaliści na infolinii LINK4 udzielą też informacji na temat m. in. prawidłowości przebiegu ciąży, badań prenatalnych i obowiązkowych szczepień. Ambasadorką produktu LINK4 Mama jest Miss Polonia, modelka i dzielna mama dwójki dzieci – Paulina Krupińska.

LINK4 Mama to pierwsza w Polsce oferta ubezpieczeń wymyślona z rodzicami z myślą o nich i ich pociechach. Ubezpieczenie dla mamy to nie tylko NNW i OC w życiu prywatnym. To także konsultacje ze ekspertami z różnych dziedzin.

Ubezpieczenie można skomponować według potrzeb. Od tego zależy też ostateczna cena. NNW dla jednego dziecka dostępne jest od 66 złotych rocznie. Natomiast NNW dla mamy w połączeniu z OC w życiu prywatnym kosztuje już od 93,10 zł za rok.

Pełna oferta LINK4 Mama wraz z kalkulatorami oraz ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są pod adresem www.link4mama.pl a kupić je można przez internet, pod numerem 604 14 14 14 lub u agentów.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Advertisement