Przejdź na WP

Herbaty promowane przez Kim Kardashian zniszczyły żołądek młodej kobiety

Istnieje szereg sposobów na schudnięcie. Niektórzy decydują się na mniej lub bardziej restrykcyjne diety.

Jedni sugerują, że najlepsze rozwiązanie to rezygnacja z węglowodanów. Zdaniem innych, to tłuszcze odpowiadają za tycie.

Są też osoby, które preferują aktywność fizyczną. Nie musi być zbyt intensywna. Ważne, żeby była regularna. Wystarczy półgodzinny spacer każdego dnia, aby poprawił się stan zdrowia, a masa ciała spadła.

Nadwaga i otyłość to współcześnie prawdziwe plagi. Coraz więcej dzieci i młodzieży spędza wolny czas przed telewizorami lub ekranami telefonów.

W efekcie pogarsza się kondycja. Wrasta natomiast masa ciała. To bardzo zły trend. Obserwuje się podobne zjawisko wśród dzieci i młodzieży z całego świata.

Młodzi ludzie nie są zbyt cierpliwi. Trudno wytrwać im na diecie. Szukają drogi na skróty.

Zamiast regularnych treningów, wolą zażywać odchudzające preparaty. Nie przejmują się skutkami ubocznymi. Do czasu.

Poznaj dramatyczną historię młodej kobiety, której herbatki oczyszczające promowane m.in. przez Kim i Kloe Kardashian zrujnowały zdrowie.

Dziewczyna doznała trwałych uszkodzeń narządów w obrębie układu pokarmowego i zapadła na przewlekłe choroby. Zobacz WIDEO

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy