Trwa ładowanie...

Ile czasu poświęcamy na seks? Najnowsze wyniki badań zaskakują (WIDEO)

Zobacz film: "Ile czasu poświęcamy na seks? Badania zaskakują"

Naukowcy postanowili zapytać Amerykanów o to, jak długo i jak często uprawiają seks. 60 proc. przyznało, że nie jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego, ale byli też tacy, którzy kochali się ok. 30 razy w miesiącu. Jak na ich tle wypadają Polacy? O tym w materiale wideo.

Bliskość w związku oraz intymność w związku jest bardzo ważna. Zbliża do siebie ludzi, zwiększa zaufanie, poczucie atrakcyjności i pozytywne uczucia względem partnera. Zalet seksu jest oczywiście o wiele więcej i jest to pozytywna i przyjemna czynność w związku. Kłamstwem jest twierdzenie, że seks to zdrowie głównie dla mężczyzn.

Stosunek seksualny odpręża, wytwarza hormon szczęścia i rozluźnia napięcie. Jest dobrym rozwiązaniem w przypadku bólu głowy i stresu. Nie bez powodu istnieje uzależnienie od seksu, które sprawia że niektóre osoby nigdy nie mają dosyć stosunków płciowych.

Z drugiej strony w społeczeństwie pojawia się też unikanie seksu i brak ochoty na seks. To są główne przyczyny, które sprawiają że w związku występuje rzadki seks. Zazwyczaj problemem nie jest brak czasu, małe dzieci ani natłok obowiązkowych domowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie obejrzyj wideo! Poznaj 20 zaskakujących faktów na temat seksu, odpowiedź na pytanie: ile trwa seks oraz wiele innych. Czy długość stosunków seksualnych różni się w zależności od kraju? Co ma na to wpływ?

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza