Trwa ładowanie...

Ile kosztuje leczenie stomatologiczne?

Zobacz film: "Ile kosztuje leczenie stomatologiczne?"

"Nie da się czegoś zrobić tanio, szybko i dobrze" - dr n. med. Paweł Niewada nie pzostawia złudzeń. Aby odpowiednio zadbać o stan uzębienia, konieczne są spore nakłady finansowe.

Czy wobec tego osoby, których nie stać na drogie leczenie stomatologiczne powinny czuć się pokrzywdzone? Ekspert, specjalista w dziedzinie periodentologii, implantologii, protetyki, właściciel Niewada Clinic podpowiada rozwiązania, które nie zrujnują domowego budżetu, ale pozwolą na dobre wyleczenie zębów.

Źródło wideo: marketnews2.pl

Zobacz także:

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza