Trwa ładowanie...

Ile widzisz koni? Prosty test zdradzi wiele o twojej osobowości

Obrazkowe psychotesty cieszą się dużą popularnością. Chociaż ich wyniki możemy traktować raczej jako ciekawostkę, mogą okazać się bardzo pomocne w ustalaniu słabych i mocnych stron naszej osobowości.

Zobacz film: "Najlepsze produkty, które wspomagają rozwój mózgu dziecka"

1. Test obrazkowy - ile widzisz koni?

Psychotesty obrazkowe kuszą szybkością “diagnozy”. Patrzysz na obrazek i po chwili już wiesz jaki masz typ osobowości, jakie są twoje słabe i mocne strony, albo jak zachowujesz się w związkach. I chociaż nie zawsze trafnie ocenią nasz charakter czy upodobania, mogą być cenną wskazówką.

Tym razem mamy dla was test, który może powiedzieć więcej o waszej osobowości. Jak go rozwiązać? Wystarczy spojrzeć na obrazek i odpowiedzieć na pytanie: “ile koni widzisz?”. Patrzeć można tylko przez 5 sekund.

(Facebook.pl)

2. Test obrazkowy - rozwiązanie

Jeśli zobaczyłeś jednego konia to prawdopodobnie jesteś osobą, która liczy na nagrody i bierze pod uwagę tylko najlepsze opcje. Możesz być uważany za osobę, która pochopnie podejmuje decyzje, a to dlatego, że nie lubisz długo zajmować się jedną sprawą. Takie osoby zwykle patrzą na świat realnie, potrafią zarządzać i są nastawione na konkretne działania.

Jeśli doliczyłeś się od 5 do 10 koni to prawdopodobnie jesteś perfekcjonistą. Zwracasz uwagę na szczegóły. Cechuje cię też drobiazgowość, która nie zawsze jest uważana za zaletę. Prawdopodobnie nigdy się nie poddajesz, ale możesz działać chaotycznie, przez co sprawiasz wrażenie porywczego.

Jeśli widziałeś 11 lub więcej koni to świadczy o twojej spostrzegawczości. Prawdopodobnie dostrzegasz to, co innym ludziom zwykle umyka. Można na ciebie liczyć, jesteś niezawodny i nie sprawiasz problemów. Dostajesz to czego chcesz, ale nie dążysz po trupach do celu. Możliwe też, że potrafisz dotrzymywać obietnic i dobrze wywiązujesz się ze swoich obowiązków.

Który opis najbardziej do ciebie pasuje?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Dowiedz się więcej:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.