Trwa ładowanie...

Intercyza – biznes w małżeństwie? (WIDEO)

Zobacz film: "Intercyza – biznes w małżeństwie?"

Intercyza to dokument, na podstawie którego określana jest rozdzielność majątkowa. Zawierana jest przede wszystkim wtedy, gdy oboje z małżonków posiadają jakiś majątek i niech chcą wrzucać go do wspólnego worka. Podczas rozwodu intercyza daje jasny podział dóbr, przez co sam proces jest krótszy i mniej odczuwalny.

W świadomości zbiorowej intercyza wciąż funkcjonuje jako świadectwo braku zaufania lub chęć oszukania współmałżonka. Mimo to wiele par decyduje się na podpisanie intercyzy.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Intercyza – biznes w małżeństwie? (WIDEO)
Intercyza – biznes w małżeństwie? (WIDEO)
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza