Przejdź na WP

Jak całować kobietę – poradnik dla mężczyzny

Zobacz film: "Podryw krok po kroku"

Rzeczywiście istnieje coś takiego jak sposób całowania kobiety. Zasadniczo możesz to robić dobrze lub źle. To tak jak w filmie Hitch, gdzie główny bohater stwierdza, że kobieta po pierwszym pocałunku ocenia, czy będzie z Tobą w związku, czy nie. Pora więc, byś się dowiedział, jak należy to robić!

Codzienne zwyczaje, które poprawią twoje libido
Codzienne zwyczaje, które poprawią twoje libido [10 zdjęć]

Wysyłanie SMS-ów i pisanie wiadomości na Facebooku to dobry sposób na komunikowanie prostych przekazów,...

zobacz galerię

Gdy już się pochylasz, żeby ją pocałować, chwyć jej twarz obiema rękoma w okolicach szczęki tak, żeby Twoje palce wskazujące znajdowały się pod jej uszami, a kciuki mniej więcej w okolicach kości policzkowych. Jeśli chcesz, możesz potem przesunąć dłonie dalej w stronę tyłu głowy tak, aby kciuki znajdowały się koło uszu. Może to być dla Ciebie lub dla niej bardziej komfortowe, ponieważ trzymasz wtedy jej głowę i możesz prowadzić, ustawiając ją sobie tak jak Ci się podoba.

Pomaga to także w regulowaniu siły pocałunku, szybkości zbliżania Twojej twarzy do jej i dzięki temu przy pierwszym pocałunku nie będziecie się stukać zębami itp.

Delikatnie ją całuj i zwracaj uwagę na to, jak ona Cię całuje. Cała filozofia tkwi w tym elemencie. Nie skupiaj się na całowaniu jej, skupiaj się na tym, jak ona Cię całuje, i staraj się wtopić w jej styl. Ta teoria została przeniesiona z Tai Chi Push Hands, zwanego „słuchaniem”. Jest to technika, która poprzez element obserwacji sensorycznej pozwala na wyczuwanie i interpretację subtelnych zmian odczuwalnych na ustach i skórze, a także zmian w napięciu mięśniowym — w tym przypadku poprzez usta.

Poprzez zwrócenie uwagi na to, jak ona całuje, wiesz, jak ją pocałować, odwzorowując te elementy pocałunku. Odpalasz wtedy w jej głowie mechanizm, który mówi jej, że całujesz dokładnie tak, jak ona tego chce, uruchamiając także emocje związane z idealnym dla niej pocałunkiem. W hipnozie nazywa się to „dopasowanie i prowadzenie”.

Gdy już dopasujesz się do jej modelu całowania i będziesz robić to skutecznie, zacznij lekko prowadzić, czyli powoli zaczynaj wtapiać w pocałunek trochę Twojego stylu całowania. Całowanie dziewczyny jej sposobem pogłębia poczucie więzi między Wami. Zwracaj uwagę na to, jak ona odpowiada swoimi ustami na Twoje prowadzenie.

Myśl wtedy kategoriami: „Chcę jej dać jak największą przyjemność z pocałunku i jednocześnie ciągle badać jej odpowiedzi na moje stymulacje”. Da Ci to możliwość zbadania, czy lekko narzucany przez Ciebie styl całowania podoba się jej i czy możesz podążać dalej tą drogą.

Fragment książki "ABC seksualności" autorstwa Krzysztofa Króla, Jana Gajosa, Wydawnictwo Sensus.

Polecamy książkę "ABC Seksualności" Krzysztofa Króla i Jana Gajosa
Polecamy książkę "ABC Seksualności" Krzysztofa Króla i Jana Gajosa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy