Trwa ładowanie...

Jak pieniądze wpływają na nasz związek? (WIDEO)

Zobacz film: "Jak pieniądze wpływają na nasz związek?"

Kwestie finansowe to ciężki temat zarówno w społeczeństwie, jak i w związku. Jednak warto o nich rozmawiać i brać pod uwagę, gdy wiążemy się z jakimś partnerem.

Wpływ pieniędzy na związek może być różnoraki. Z jednej strony różna wysokość posiadanych majątków przez partnerów może prowokować konflikty związane z przyzwyczajeniami w wydawaniu pieniędzy. Inną kwestią jest wspólny budżet. Nierzadko dochodzi do ostrych dyskusji na temat oszczędzania lub wydawania środków.

O finansach warto w związku rozmawiać, aby poznać swoje potrzeby i poglądy na ten temat. Na pewno pozwoli to uniknąć wielu konfliktów.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.