Jak poderwać faceta?

spis treści
rozwiń
Jak poderwać faceta?
Jak poderwać faceta?

Podryw ma na celu zainteresowanie sobą inną osobą, z którą chciałoby się nawiązać kontakt seksualny....

zobacz galerię

Podryw krok po kroku To wcale nie takie proste. Mężczyźni z reguły wolą sami zdobywać i tylko nieliczna ich część lubi być zdobywana. Co w takim wypadku mają zrobić kobiety? Czekać, aż jakiś pan się nimi zainteresuje? O nie! Czasami panie muszą wziąć sprawy w swoje ręce i wykazać inicjatywę. Ważne jest jednak, by mężczyzna nie zorientował się, że kobieta zagięła na niego parol. Co zrobić, by podryw okazał się skuteczny? Jakie są najbardziej popularne i najbardziej efektywne sposoby uwodzenia?

Zobacz film: "Kiedy należy zgłosić się do psychiatry?"

1. Uwodzenie wzrokiem

Już Seneka pisał, że „czasami wystarczy jedno spojrzenie, a czasami cała wieczność to zbyt mało, by znaleźć miłość”. Nie od dziś wiadomo, że pierwszy kontakt nawiązuje się przez spojrzenie. Wzrok ma zdolności magnetyczne, przyciągające, a oczy to największy uwodziciel świata. Jeżeli w promieniu twojego spojrzenia znajdzie się pan, który cię zainteresował, postaraj się nawiązać z nim kontakt wzrokowy. Oczywiście, nie rób tego w sposób nachalny. Przelotne zetknięcie waszych spojrzeń bywa bardzo wymowne.

Posłałaś mu spojrzenie. Teraz czas na uśmiech. Chyba wszystkim znana jest sentencja Gabriela G. Marqueza, brzmiąca: „Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu”. To takie proste. Uśmiech rozświetla twarz i sprawia, że stajemy się piękniejsi. Uważasz, że to banały? Sama się przekonaj.

2. Dystans interpersonalny

Dystansem międzyludzkim zajmuje się proksemika. Zarówno wzrok, spojrzenia, jak i pozycja ciała zaliczają się do zachowań niewerbalnych. Ważne jest, by zgadzały się one z twoimi intencjami i zamierzeniami. Według proksemiki, dystans intymny obejmuje promień 45 centymetrów wokół naszego ciała. Jest to obszar, który mogą przekroczyć najbliższe nam osoby, ponieważ po jego przekroczeniu dochodzi do kontaktu fizycznego z rozmówcą. Jeżeli za szybko zaczniesz dążyć do przekroczenia tej bariery, mężczyzna może poczuć się nagabywany i się wycofa. Jeżeli jednak pozwoli ci naruszyć swoją przestrzeń osobistą, będzie to dla ciebie sygnałem, że cię akceptuje.

Dotyk - chyba nikt nie zaprzeczy, że potrafi być intymny. Jak uwieść faceta? Postaraj się, niby przypadkiem, go dotknąć. Możesz delikatnie się o niego otrzeć (tak, żeby się nie zorientował), bo właśnie był duży ścisk. A może akurat będziesz sięgać po to samo, co on i wasze dłonie się spotkają. Możliwości jest dużo, wybór sytuacji zależy od ciebie.

3. Uwodzenie głosem

Alfred A. Konar napisał: „Kobiety są jak róże: niby zupełnie do siebie podobne, a jednak zapach, forma i kolor każdej z nich jest trochę inny”. Nie tylko wygląd sprawia, że wyróżniasz się z tłumu. Dobry makijaż i ubiór to raptem połowa sukcesu. Zapach potrafi dużo skuteczniej drażnić zmysły. Dobierz odpowiednie perfumy, a podryw okaże się skuteczny.

Czasami nie to, co mówisz, ale to, w jaki sposób to robisz jest ważniejsze. Seksowna chrypka, delikatny głos towarzyszą flirtom. Rozmawiając z nim, możesz troszeczkę się z nim posprzeczać. Oczywiście, nie przekonasz go do siebie, gdy będziesz się z nim wykłócać jak przekupka na bazarze. Drobna sprzeczka zawsze może przerodzić się we flirt. Inne sposoby na podryw to odwaga i czekolada. Odwaga jest ci potrzebna, by przestać być szarą myszką, z kolei czekolada to świetny afrodyzjak.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Podoba Ci się ten artykuł? Chcesz więcej? Polub
    i bądź na bieżąco!