Jak przeżyć niezapomniany seks pod prysznicem?

Wiele osób z góry zakłada, że seks pod prysznicem stanowi zbyt duże wyzwanie. Niektórzy źle się czują w zamkniętych przestrzeniach, inni rozpraszają się na samą myśl, że mogą poślizgnąć się i upaść. Jednak warto przezwyciężyć te obawy i przekonać się na własnej skórze, jak niesamowitym przeżyciem może być seks pod prysznicem. Wystarczy odrobina pomysłowości, by seks w wodzie przeszedł do historii. Ta forma aktywności seksualnej należy bowiem do najbardziej ekscytujących.

Zobacz film: "Ryzyko kontaktów seksualnych"

Zalety seksu pod prysznicem

Seks pod prysznicem

Seks w wodzie to dobry sposób na urozmaicenie życia seksualnego. W kabinie prysznicowej można wypróbować wiele pozycji na stojąco.

Większość osób, które odbyły stosunek pod prysznicem, twierdzi, że było to niezapomniane przeżycie. Dlaczego? Przede wszystkim z powodu niecodziennej scenerii. Widok nagich ciał, po których spływają smugi mydła lub płynu do kąpieli jest bardzo pobudzający. Wspólne przebywanie pod prysznicem to świetna okazja do zmysłowych pieszczot, seksu oralnego i namiętnych pocałunków. Seks pod prysznicem pomaga zrelaksować się i nabrać sił. Stosunek w łazience można potraktować jako intensywny, szybki numerek. Pieszczoty pod prysznicem mogą być również elementem gry wstępnej. Zabawę można dokończyć w sypialni lub jeszcze w łazience. Poleca się zwłaszcza seks naprzeciwko lustra, w oparciu o ścianę lub od tyłu, gdy partnerka przytrzymuje się na przykład brzegu wanny. Aby seks pod prysznicem był możliwie udany, warto się do niego przygotować.

Seks pod prysznicem krok po kroku

Przede wszystkim zadbajcie o bezpieczeństwo pod prysznicem. Na śliskiej powierzchni bardzo łatwo o poślizgnięcie i upadek. Dlatego też upewnijcie się, że podłoga jest dokładnie wytarta. Podczas zabawy nie przesadzajcie z ilością użytych produktów do kąpieli, zbyt duża ilość piany może spowodować bolesny w skutkach wypadek. Mimo iż seks w oparach gorącej wody jest rzeczywiście gorący, zadbajcie o odpowiednią wentylację. Zbyt wysoka temperatura może bowiem doprowadzić do zawrotów głowy lub omdlenia. Wskazane jest także zamontowanie poręczy lub stabilnych wieszaków na ręczniki, za które będzie można złapać się podczas stosunku. Na podłogę warto położyć gumową matę lub ręcznik. Cała łazienka, nie tylko przestrzeń pod prysznicem, powinna lśnić czystością. Włosy w odpływie prysznica to odpychający widok, który sprawi, że szybko przejdzie wam ochota na seks. Z szafek i pralki zdejmijcie niepotrzebne drobiazgi – te powierzchnie mogą wam się przydać w trakcie akcji. Po stosunku dokładnie umyjcie łazienkę, zwłaszcza miejsca, na których zostały ślady spermy. Jeśli nie wyczyścicie ich odpowiednio wcześnie, trudno będzie je usunąć, gdy zaschną.

Kolejnym ważnym krokiem jest wprowadzenie siebie i partnera we właściwy nastrój. Warto zapalić w łazience świeczki i przygotować zapachowe olejki do masażu. Miejcie pod ręką lubrykanty na bazie silikonu – nie zmywają się w wodzie tak jak środki na bazie wody. Wstępem do seksu pod prysznicem powinno być wzajemne mycie się. Świadomość, że jesteście czyści i pachnący, doda wam pewności siebie i być może odważycie się na coś nowego. Powoli namydlajcie się i delikatnie stymulujcie się nawzajem językami i palcami. Jest to dobre wprowadzenie do seksu oralnego, oralno-analnego, analnego lub do depilacji intymnej. Jeśli zawsze chcieliście spróbować czegoś bardziej odważnego, nie ma na to lepszego miejsca niż prysznic.

Seks w wodzie można urozmaicić poprzez wykorzystanie zabawek erotycznych. Wodoodporne wibratory i dildo można wykorzystać na wiele sposobów. Jeśli nie macie pod ręką nic innego, użyjcie końcówki od prysznica. Większość kobiet zaczyna swoją przygodę z masturbacją właśnie od tego praktycznego sprzętu. Przy tej formie masturbacji trzeba jednak uważać na jej częstotliwość. Zdarza się bowiem, że prysznic tak uwarunkowuje kobietę, że nie umie już ona w innych sytuacjach odczuwać orgazmu. W seksie w łazience istotny jest odpowiedni dobór pozycji. Najlepszy wybór to pozycja od tyłu, którą można modyfikować zgodnie z własną inwencją. Jeśli jednak chcecie patrzeć sobie w oczy, spróbujcie pozycji misjonarskiej na stojąco. Warto wypróbować kilka różnych pozycji i ułożyć własny repertuar najbardziej podniecających, i w miarę możliwości nietrudnych, pozycji.

Nawet jeśli wasza łazienka jest niewielka, możecie przeżyć w niej seks stulecia. Pod małym prysznicem można eksperymentować z pozycjami na stojąco, a w przypadku większej powierzchni, na przykład gdy prysznic jest połączony z wanną, dobrym rozwiązaniem są pozycje siedzące. Pierwsze próby mogą być wyzwaniem, ale z każdym stosunkiem seks pod prysznicem staje się prostszy i przyjemniejszy.

Komentarze
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Fantazje i marzenia seksualne
najnowsze pytania

DYSKUSJE NA FORUM

Pomocni lekarze

Artykuły Fantazje i marzenia seksualne
Fantazje i marzenia seksualne

Sesja buduarowa

Sesja buduarowa

Intymna sesja fotograficzna, zwana inaczej buduarową, może z gustem uchwycić ducha romantyzmu, zabawy i pożądania.

Fantazje i marzenia seksualne

Footjob

Footjob

Stopy służą nie tylko do chodzenia, mogą być wykorzystane do wielu czynności, także seksualnych.

Fantazje i marzenia seksualne

Sekswideo

Sekswideo

Nakręcenie własnego sekswideo przypomina nieco oglądanie siebie i partnera w lustrze. Ważne jest, by stosunek nie był zbyt wyrafinowany, gdy w rzeczywistości lubicie prosty seks bez udziwnień.

Fantazje i marzenia seksualne

Długi związek (WIDEO)

Długi związek (WIDEO) Odtwórz wideo

dla ukochanej osoby. Udane życie seksualne z pewnością buduje i wzmacnia związek, więc wprowadzenie nowych elementów sztuki miłosnej jest czynnikiem koniecznym, aby żyć w długim związku.

Fantazje i marzenia seksualne

Trójkąty seksualne (WIDEO)

Trójkąty seksualne (WIDEO) Odtwórz wideo

Trójkąty erotyczne to rodzaj fantazji seksualnej, której celem jest uatrakcyjnienie doznań, budowanie rozkoszy i urozmaicenie swojego życia (...) emocje i budują napięcie seksualne. Z pewnością trójkąty...

Fantazje i marzenia seksualne

Co nas pociąga? (WIDEO)

Co nas pociąga? (WIDEO) Odtwórz wideo

Co pociąga kobiety? A co sprawia, że za niektórymi kobietami mężczyźni oglądają się na ulicy? Na te pytanie odpowiada Arkadiusz Bilejczyk, seksuolog. Według badań zarówno mężczyźni, jak i kobiety najbardziej zwracają uwagę na pośladki. Kobieca pupa...

Fantazje i marzenia seksualne

Seks w dziwnych miejscach (WIDEO)

Seks w dziwnych miejscach (WIDEO) Odtwórz wideo

do odbycia stosunku seksualnego. Początkowo może to być np.: blat w kuchni, stół, pralka w łazience, czy przedpokój. Z biegiem czasu seks w domu nie cieszy (...) namiętności kochanków. Seks w miejscach publicznych nie zawsze jest...

Fantazje i marzenia seksualne

Granice normy seksualnej (WIDEO)

Granice normy seksualnej (WIDEO) Odtwórz wideo

seksualnych, które regulowałyby jak ma wyglądać współżycie. To ludzie sami narzucają sobie takie reguły postępowania. W powszechnej opinii jednak normą (...) wprowadzić do życia seksualnego odrobinę innowacji np. w...

Fantazje i marzenia seksualne

Wakacyjny romans (WIDEO)

Wakacyjny romans (WIDEO) Odtwórz wideo

Wakacje to czas odpoczynku, zabawy, uprawiania sportu i czerpania przyjemności z tego, co robimy, ponieważ rozkoszujemy się czasem wolnym od pracy. Mamy większa ochotę dbać o własną sylwetkę, jesteśmy bardziej zadowoleni i odprężeni. To znacząco wpływa...