Rozbudź jej zmysły seksownym tańcem!

Striptiz męski najczęściej kojarzy się z wieczorem panieńskim. Nie oznacza to jednak, że tylko profesjonaliści mogą go wykonywać. Rozbierany taniec dla ukochanej kobiety sprawi jej ogromną radość i obudzi w niej ochotę na seks. Tak prowadzona gra wstępna nie tylko podnieca obie strony, ale również pokazuje zabawną stronę seksu. Aby wykonywać taniec erotyczny, mężczyzna nie musi mieć pięknie wyrzeźbionej muskulatury i być świetnym tancerzem. Partnerce spodobają się twoja pewność siebie i chęć sprawienia jej przyjemności. Męski striptiz to coś, co wprowadzi dreszczyk emocji do waszego życia erotycznego.

Zobacz film: "Orgazm łechtaczkowy"

Przygotowanie do striptizu

Striptiz dla niej

Podczas striptizu najważniejszy jest kontakt wzrokowy. Uwodzenie wzrokiem to ważny element gry wstępnej.

Mężczyzna, który próbuje striptizu po raz pierwszy, może wypróbować podstawowe ruchy przed lustrem. Należy zacząć od okrężnych ruchów biodrami. Tułów powinien być przy tym nieruchomy. Przy wykonywaniu tych ruchów skup się na swojej miednicy. Poruszaj nią tak, jakbyś chciał coś zamieszać. Stojąc z nogami ugiętymi w kolanach, kołysz biodrami do przodu i do tyłu.

Sam taniec podczas striptizu nie jest aż tak ważny, jak kontakt wzrokowy. W ten sposób nawiązujesz specjalną więź z osobą, dla której tańczysz. Możesz sobie z tego nie zdawać sprawy, ale wzrokiem można uwodzić kobietę, a seksowne i wiele sugerujące spojrzenie bardzo podnieca. Wszystkie ruchy, jakie wykonujesz, powinny być bardzo powolne. Szczególnie zdejmowanie ubrania – niech czeka z niecierpliwością na więcej. Im dłużej trwa gra wstępna, tym kobieta jest bardziej podniecona. Na czas tańca możesz (za jej pozwoleniem) związać jej ręce – sprawi to, że będzie pragnęła cię dotykać.

Jak wykonać striptiz dla kobiety?

Na początku stań przed swoją partnerką w takiej odległości, aby nie mogła cię dotknąć. Rozpocznij od ruchów biodrami. Nawet jeśli któreś z was zacznie się nerwowo śmiać, nie daj się zniechęcić. Śmiech pomoże rozładować napięcie.

Po tym możesz się nieco zbliżyć do swojej partnerki. Kołysz przy tym biodrami i przesuń dłonią po włosach, torsie, kroczu. Unieś nieco koszulę, ale oprzyj się chęci natychmiastowego ściągnięcia ubrań. Oczekiwanie potęguje efekt i zwiększa napięcie seksualne między wami.

Przy striptizie bardzo pomocne jest krzesło. Usiądź na nim okrakiem, po czym wstań powoli. Możesz jeszcze bardziej zbliżyć się do ukochanej i kusić ją swoim ciałem. Możesz jej pozwolić się dotknąć, ale możesz też odsunąć jej dłoń, mówiąc: „jeszcze nie teraz”. Wzbudzi to w niej ogromne pożądanie. Zdejmując koszulę, staraj się podtrzymać kontakt wzrokowy.

Jeśli masz na to ochotę, możesz usiąść swojej partnerce na kolanach i zbliżyć jej biodra do swoich pośladków. Ocieraj przy tym swoje ciało o jej ciało. Pozwól jej całować swoje plecy i szyję.

Na tym etapie bardzo seksowne jest związanie partnerce rąk za plecami. Możesz je związać spodniami, które wcześniej zdjąłeś. Po tym zasłoń jej oczy i całuj po karku. Możesz też lekko ocierać się o jej ciało. Później możesz ją rozwiązać i pozwolić jej dokończyć striptiz. Będzie to robiła z wielką ochotą. Męski striptiz może zakończyć się damskim striptizem, gdy partnerka pójdzie za twoim przykładem i nabierze ochoty na to, aby sprawić ci taką przyjemność, jaką ty sprawiłeś jej.

Komentarze (2)
~Karla67
~Karla67 ponad rok temu

Aż mnie dreszcze przechodzą na myśl o męskim striptizie. Ja mojego partnera zabrałam na pokaz grupy Guardian Angels. Podpatrzył techniki wykonywania idealnego tańca erotycznego i potem sam je przeniósł do naszej sypialni. Nieziemsko.

Odpowiedz
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Fantazje i marzenia seksualne
najnowsze pytania

DYSKUSJE NA FORUM

Rak prącia

Kuba000 • ostatni post 13 godzin temu

9

Masturbacja

~Rafał444 • ostatni post 12 godzin temu

1
Artykuły Fantazje i marzenia seksualne
Fantazje i marzenia seksualne

Sesja buduarowa

Sesja buduarowa

Intymna sesja fotograficzna, zwana inaczej buduarową, może z gustem uchwycić ducha romantyzmu, zabawy i pożądania.

Fantazje i marzenia seksualne

Footjob

Footjob

Stopy służą nie tylko do chodzenia, mogą być wykorzystane do wielu czynności, także seksualnych.

Fantazje i marzenia seksualne

Sekswideo

Sekswideo

Nakręcenie własnego sekswideo przypomina nieco oglądanie siebie i partnera w lustrze. Ważne jest, by stosunek nie był zbyt wyrafinowany, gdy w rzeczywistości lubicie prosty seks bez udziwnień.

Fantazje i marzenia seksualne

Długi związek (WIDEO)

Długi związek (WIDEO) Odtwórz wideo

dla ukochanej osoby. Udane życie seksualne z pewnością buduje i wzmacnia związek, więc wprowadzenie nowych elementów sztuki miłosnej jest czynnikiem koniecznym, aby żyć w długim związku.

Fantazje i marzenia seksualne

Trójkąty seksualne (WIDEO)

Trójkąty seksualne (WIDEO) Odtwórz wideo

Trójkąty erotyczne to rodzaj fantazji seksualnej, której celem jest uatrakcyjnienie doznań, budowanie rozkoszy i urozmaicenie swojego życia (...) emocje i budują napięcie seksualne. Z pewnością trójkąty...

Fantazje i marzenia seksualne

Co nas pociąga? (WIDEO)

Co nas pociąga? (WIDEO) Odtwórz wideo

Co pociąga kobiety? A co sprawia, że za niektórymi kobietami mężczyźni oglądają się na ulicy? Na te pytanie odpowiada Arkadiusz Bilejczyk, seksuolog. Według badań zarówno mężczyźni, jak i kobiety najbardziej zwracają uwagę na pośladki. Kobieca pupa...

Fantazje i marzenia seksualne

Granice normy seksualnej (WIDEO)

Granice normy seksualnej (WIDEO) Odtwórz wideo

seksualnych, które regulowałyby jak ma wyglądać współżycie. To ludzie sami narzucają sobie takie reguły postępowania. W powszechnej opinii jednak normą (...) wprowadzić do życia seksualnego odrobinę innowacji np. w...

Fantazje i marzenia seksualne

Seks w dziwnych miejscach (WIDEO)

Seks w dziwnych miejscach (WIDEO) Odtwórz wideo

do odbycia stosunku seksualnego. Początkowo może to być np.: blat w kuchni, stół, pralka w łazience, czy przedpokój. Z biegiem czasu seks w domu nie cieszy (...) namiętności kochanków. Seks w miejscach publicznych nie zawsze jest...

Fantazje i marzenia seksualne

Wakacyjny romans (WIDEO)

Wakacyjny romans (WIDEO) Odtwórz wideo

Wakacje to czas odpoczynku, zabawy, uprawiania sportu i czerpania przyjemności z tego, co robimy, ponieważ rozkoszujemy się czasem wolnym od pracy. Mamy większa ochotę dbać o własną sylwetkę, jesteśmy bardziej zadowoleni i odprężeni. To znacząco wpływa...