Trwa ładowanie...

Rozbudź jej zmysły seksownym tańcem!

Striptiz męski najczęściej kojarzy się z wieczorem panieńskim. Nie oznacza to jednak, że tylko profesjonaliści mogą go wykonywać. Rozbierany taniec dla ukochanej kobiety sprawi jej ogromną radość i obudzi w niej ochotę na seks. Tak prowadzona gra wstępna nie tylko podnieca obie strony, ale również pokazuje zabawną stronę seksu. Aby wykonywać taniec erotyczny, mężczyzna nie musi mieć pięknie wyrzeźbionej muskulatury i być świetnym tancerzem. Partnerce spodobają się twoja pewność siebie i chęć sprawienia jej przyjemności. Męski striptiz to coś, co wprowadzi dreszczyk emocji do waszego życia erotycznego.

Zobacz film: "Wygląd a seks"

1. Przygotowanie do striptizu

Striptiz dla niej
Striptiz dla niej

Podczas striptizu najważniejszy jest kontakt wzrokowy. Uwodzenie wzrokiem to ważny element gry wstępnej.

zobacz galerię

Mężczyzna, który próbuje striptizu po raz pierwszy, może wypróbować podstawowe ruchy przed lustrem. Należy zacząć od okrężnych ruchów biodrami. Tułów powinien być przy tym nieruchomy. Przy wykonywaniu tych ruchów skup się na swojej miednicy. Poruszaj nią tak, jakbyś chciał coś zamieszać. Stojąc z nogami ugiętymi w kolanach, kołysz biodrami do przodu i do tyłu.

Sam taniec podczas striptizu nie jest aż tak ważny, jak kontakt wzrokowy. W ten sposób nawiązujesz specjalną więź z osobą, dla której tańczysz. Możesz sobie z tego nie zdawać sprawy, ale wzrokiem można uwodzić kobietę, a seksowne i wiele sugerujące spojrzenie bardzo podnieca. Wszystkie ruchy, jakie wykonujesz, powinny być bardzo powolne. Szczególnie zdejmowanie ubrania – niech czeka z niecierpliwością na więcej. Im dłużej trwa gra wstępna, tym kobieta jest bardziej podniecona. Na czas tańca możesz (za jej pozwoleniem) związać jej ręce – sprawi to, że będzie pragnęła cię dotykać.

2. Jak wykonać striptiz dla kobiety?

Na początku stań przed swoją partnerką w takiej odległości, aby nie mogła cię dotknąć. Rozpocznij od ruchów biodrami. Nawet jeśli któreś z was zacznie się nerwowo śmiać, nie daj się zniechęcić. Śmiech pomoże rozładować napięcie.

Po tym możesz się nieco zbliżyć do swojej partnerki. Kołysz przy tym biodrami i przesuń dłonią po włosach, torsie, kroczu. Unieś nieco koszulę, ale oprzyj się chęci natychmiastowego ściągnięcia ubrań. Oczekiwanie potęguje efekt i zwiększa napięcie seksualne między wami.

Przy striptizie bardzo pomocne jest krzesło. Usiądź na nim okrakiem, po czym wstań powoli. Możesz jeszcze bardziej zbliżyć się do ukochanej i kusić ją swoim ciałem. Możesz jej pozwolić się dotknąć, ale możesz też odsunąć jej dłoń, mówiąc: „jeszcze nie teraz”. Wzbudzi to w niej ogromne pożądanie. Zdejmując koszulę, staraj się podtrzymać kontakt wzrokowy.

Jeśli masz na to ochotę, możesz usiąść swojej partnerce na kolanach i zbliżyć jej biodra do swoich pośladków. Ocieraj przy tym swoje ciało o jej ciało. Pozwól jej całować swoje plecy i szyję.

Na tym etapie bardzo seksowne jest związanie partnerce rąk za plecami. Możesz je związać spodniami, które wcześniej zdjąłeś. Po tym zasłoń jej oczy i całuj po karku. Możesz też lekko ocierać się o jej ciało. Później możesz ją rozwiązać i pozwolić jej dokończyć striptiz. Będzie to robiła z wielką ochotą. Męski striptiz może zakończyć się damskim striptizem, gdy partnerka pójdzie za twoim przykładem i nabierze ochoty na to, aby sprawić ci taką przyjemność, jaką ty sprawiłeś jej.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza