Trwa ładowanie...

Jak wdrożyć aktywny tryb życia — wystarczy skorzystać z platformy treningowej online

Artykuł sponsorowany
(Materiał Partnera)

W związku ze zbliżającym się latem wiele osób próbuje zacząć ćwiczyć, by wypracować jak najlepszą sylwetkę. Zapał jednak zazwyczaj szybko mija, a schemat powtarza się co roku. A co, gdyby spojrzeć na ten temat inaczej i ćwiczyć regularnie przez cały rok?

Aktywność fizyczna poprawia kondycję, redukuje stres oraz wpływa pozytywnie na wiele innych kwestii zdrowotnych. Co więcej, bez wychodzenia z domu można skorzystać z pomocy profesjonalnych trenerów czy trenerek, którzy ułożą odpowiedni plan i będą pilnować jego realizacji. Wszystko to jest możliwe dzięki platformie Yes2Move, która wspiera aktywność fizyczną i wynikającą z niej troskę o zdrowie.

Treningi w domu – popraw swoje samopoczucie i zadbaj o zdrowie

Yes2Move to nowa platforma, która jest przeznaczona dla osób, które chcą ćwiczyć w domu i robić to prawidłowo. Stworzyli ją profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży fitness, którzy z pasją dzielą się cennymi wskazówkami. Aktywność fizyczna w domowym zaciszu ma wiele zalet, a najważniejsze z nich to poprawa samopoczucia, zdrowia i kondycji przy jednoczesnym oszczędzaniu czasu i pieniędzy. Korzystając z Yes2Move ćwiczysz we własnym domu, co sprawia, że potrzebny jest jedynie kawałek wolnej podłogi. Nie musisz tracić pieniędzy na modne stroje do ćwiczeń, czy na dojazdy. Znika również wymówka związana z brakiem czasu na wizyty w klubie fitness.

Jak wygląda to w praktyce? Wszystko jest bardzo proste, ponieważ wystarczy zorganizować własną przestrzeń do ćwiczeń, uruchomić odpowiedni film na ekranie telewizora lub komputera i zacząć ćwiczyć zgodnie z zaleceniami trenera. Wybierać można między treningiem prowadzonym online oraz nagraniami, które można odtworzyć w dowolnej chwili. Odpowiednio dobrane przez profesjonalnego trenera ćwiczenia mogą przynieść znakomite efekty, nawet w domu, pomimo braku specjalistycznego sprzętu.

Sklep Yes2Move – rekomendowane odżywki i akcesoria do ćwiczeń w jednym miejscu

Jak już wspomniano platforma Yes2Move została stworzona przez trenerów i szkoleniowców, których doświadczenie jest gwarancją bezpiecznych i skutecznych planów treningowych. Co więcej ich wiedza pozwala również na opracowywanie dopasowanych diet wspomagających ćwiczenia, niezależnie od tego, czy jest to pilates, joga, czy może trening ogólnorozwojowy. Plany treningowe i dieta online to jednak nie wszystko, ponieważ funkcjonuje również specjalistyczny sklep firmowy, który doskonale uzupełnia się z platformą treningową we wspieraniu zdrowego stylu życia. Można w nim kupić sprawdzone odżywki i suplementy diety oraz różnego rodzaju akcesoria sportowe, które uczynią ćwiczenia w domu jeszcze przyjemniejszymi i skuteczniejszymi.

Yes2Move – skorzystaj z okresu próbnego i zadbaj o swoje zdrowie

Platforma Yes2Move umożliwia skorzystanie z 14-dniowego okresu próbnego każdemu, kto chce się przekonać, że trening w domu dla początkujących jest prosty i dostępny dla wszystkich. Ćwiczenia online można rozpocząć i wykonywać w każdej chwili, co sprawia, że znajdą nie czas nawet osoby bardzo zapracowane. Skorzystanie z profesjonalnych rad trenerów umożliwi prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Osoby prowadzące treningi na podstawie Twojego stopnia zaawansowania opracują zestaw ćwiczeń, którego realizacja przyniesie oczekiwane rezultaty, poprawiając kondycję i samopoczucie. Każdy może ćwiczyć to co lubi, niezależnie od tego, czy jest to pilates, czy joga.

Podkreślić należy również fakt, że platforma umożliwia wykonywanie ćwiczeń specjalistycznych, dla konkretnych użytkowników. Specjaliści opracowali więc specjalne plany treningowe dla określonych grup, takich jak seniorzy, kobiety w ciąży, czy osoby z dolegliwościami związanymi z brakiem ruchu i siedzącym trybem pracy. Dzięki temu istnieje pewność, że każdy może zacząć ćwiczyć w domu, by zadbać o swoje zdrowie. Wystarczy zalogować się na stronie yes2move.com i bezpłatnie przetestować możliwości, które oferuje platforma.

To miejsce zarówno dla osób początkujących, jak i stałych bywalców siłowni i klubów fitness. Tym pierwszym profesjonalni trenerzy ułatwią rozpoczęcie ćwiczeń i zmotywują do ich regularnej aktywności fizycznej. W przypadku tych drugich, ćwiczenia w domu mogą być jedyną możliwością utrzymania dobrej formy w czasie, kiedy nie możemy korzystać z klubu fitness. Osoby ćwiczące regularnie zdają sobie sprawę z tego, jak ważny jest dobry plan treningowy i pomoc w jego realizacji. Dzięki platformie Yes2Move mogą trenować w domowym zaciszu, korzystając jednocześnie z wiedzy i wsparcia doświadczonych trenerów. Dlatego też już teraz warto osobiście przekonać się jakie możliwości daje platforma.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Artykuł sponsorowany
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza