Trwa ładowanie...

"Kardiologia Prewencyjna 2014 - wytyczne, wątpliwości, gorące tematy"

21-22 listopada 2014 roku planowana jest konferencja naukowa pod hasłem „Kardiologia Prewencyjna 2014 – wytyczne, wątpliwości, gorące tematy”. Wydarzenie będzie miało miejsce w Krakowie.

Jest to już siódma edycja konferencji, której organizatorem jest Sekcja Prewencji i Epidemiologii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W czasie jej trwania uczestnicy będą mogli omówić najnowsze doniesienia z zakresu kardiologii prewencyjnej. W konferencji wezmą udział znani eksperci, którzy zaprezentują wyniki polskich projektów badawczych, a także przekażą pozostałym uczestnikom najnowsze doniesienia z kraju i ze świata.

Konferencja "Kardiologia Prewencyjna 2014" jest adresowana nie tylko do kardiologów oraz kardiochirurgów, ale też lekarzy rodzinnych, internistów i diabetologów.

Zapraszamy do rejestracji na konferencję. Do 15 września opłata wynosi 95 zł.

Szczegółowe informacje na stronie konferencji.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.