Trwa ładowanie...

Kate Upton bez retuszu. Modelka jest przeciwniczką odchudzania

Kate Upton zaprezentowała się w nowej sesji zdjęciowej bez retuszu. Chciała pokazać, że można być piękną, silną, zdrową i jednocześnie niekoniecznie wychudzoną do granic możliwości. Z myślą o kobietach stworzyła ze swoim trenerem Benem Bruno program Strong4Me.

1. Kate Upton jest przeciwniczką odchudzania

Kate Upton piętnuje toksyczne zachowania kobiet i ich trenerów. Jej zdaniem zbyt wiele osób dąży nie tylko do zyskania zdrowia i lepszej formy poprzez ćwiczenia fizyczne, ale rozumieją pracę nad sobą jako odchudzanie. Są przekonane, że szczęście czeka na nie tylko w najmniejszym rozmiarze.

W swoim programie Kate Upton chce zachęcić kobiety, aby czuły się piękne i dbały o aktywność fizyczną w takim rozmiarze, jaki mają.

Zobacz film: "Metamorfoza panny młodej"

Kate Upton zyskała sławę w modelingu ponad dekadę temu. Wówczas panowała jeszcze presja na anorektycznie chude modelki i dopiero zaczynano mówić o tym, że również inne kształty mogą być atrakcyjne. Nawet gdy była już supermodelką, a jej wizerunek zdobił okładki magazynów, zdarzało się, że słyszała, że powinna schudnąć.

Kate okazała się jednak odporna na krytykę. Przestała się przejmować tym, co mówią o niej inni, przestała się z kimkolwiek porównywać. Nową sesję zdjęciową dedykuje kobietom, które mają takie problemy, jakie miała ona kiedyś, a więc spotykają się z krytyką i borykają z trudnościami z samoakceptacją.

Kate zapewnia, że w nowej sesji nie używano narzędzi do obróbki zdjęć. Przyznaje, że popełniała wiele błędów w swoim życiu, ale spotkanie Bena Bruno zmieniło ją na dobre. To Ben nauczył Kate nie tylko, jak trenować, ale i jak dbać o siebie w bezustannych podróżach, które towarzyszyły życiu modelki. W ten sposób narodziła się idea Strong4Me. Kate wykorzystywała podane przez Bena programy ćwiczeń nawet, gdy karmiła córkę piersią, a opieka nad noworodkiem uniemożliwiała jej wyjście na siłownię.

Modelka przyznaje, że w początkach modelingu, gdy spotykała się z bezustanną krytyką odnośnie swojego ciała, nierzadko czuła się źle. Potrzebowała lat, by dojrzeć do tego, że widząc, iż nie mieści się w coś, po prostu kupuje większy rozmiar.

W szczerym wywiadzie Kate podkreśliła, że zależało jej na nieretuszowanej sesji. W czasach, gdy retusz spotykamy nawet na prywatnych profilach na Instagramie, taka postawa to rzadkość.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza