Przejdź na WP

Kate Upton bez retuszu. Modelka jest przeciwniczką odchudzania

Kate Upton zaprezentowała się w nowej sesji zdjęciowej bez retuszu. Chciała pokazać, że można być piękną, silną, zdrową i jednocześnie niekoniecznie wychudzoną do granic możliwości. Z myślą o kobietach stworzyła ze swoim trenerem Benem Bruno program Strong4Me.

Zobacz film: "Metamorfoza panny młodej"

1. Kate Upton jest przeciwniczką odchudzania

Kate Upton piętnuje toksyczne zachowania kobiet i ich trenerów. Jej zdaniem zbyt wiele osób dąży nie tylko do zyskania zdrowia i lepszej formy poprzez ćwiczenia fizyczne, ale rozumieją pracę nad sobą jako odchudzanie. Są przekonane, że szczęście czeka na nie tylko w najmniejszym rozmiarze.

W swoim programie Kate Upton chce zachęcić kobiety, aby czuły się piękne i dbały o aktywność fizyczną w takim rozmiarze, jaki mają.

Kate Upton zyskała sławę w modelingu ponad dekadę temu. Wówczas panowała jeszcze presja na anorektycznie chude modelki i dopiero zaczynano mówić o tym, że również inne kształty mogą być atrakcyjne. Nawet gdy była już supermodelką, a jej wizerunek zdobił okładki magazynów, zdarzało się, że słyszała, że powinna schudnąć.

Kate okazała się jednak odporna na krytykę. Przestała się przejmować tym, co mówią o niej inni, przestała się z kimkolwiek porównywać. Nową sesję zdjęciową dedykuje kobietom, które mają takie problemy, jakie miała ona kiedyś, a więc spotykają się z krytyką i borykają z trudnościami z samoakceptacją.

Kate zapewnia, że w nowej sesji nie używano narzędzi do obróbki zdjęć. Przyznaje, że popełniała wiele błędów w swoim życiu, ale spotkanie Bena Bruno zmieniło ją na dobre. To Ben nauczył Kate nie tylko, jak trenować, ale i jak dbać o siebie w bezustannych podróżach, które towarzyszyły życiu modelki. W ten sposób narodziła się idea Strong4Me. Kate wykorzystywała podane przez Bena programy ćwiczeń nawet, gdy karmiła córkę piersią, a opieka nad noworodkiem uniemożliwiała jej wyjście na siłownię.

Modelka przyznaje, że w początkach modelingu, gdy spotykała się z bezustanną krytyką odnośnie swojego ciała, nierzadko czuła się źle. Potrzebowała lat, by dojrzeć do tego, że widząc, iż nie mieści się w coś, po prostu kupuje większy rozmiar.

facebook Kate Upton bez retuszu
facebook Kate Upton bez retuszu

W szczerym wywiadzie Kate podkreśliła, że zależało jej na nieretuszowanej sesji. W czasach, gdy retusz spotykamy nawet na prywatnych profilach na Instagramie, taka postawa to rzadkość.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy