Trwa ładowanie...

Zmarła dr Justyna Kuśmierczyk. Miała 39 lat

W środę, 13 września 2017 r., na fanpage’u “Szpital Praski w Warszawie” na Facebooku pojawiła się informacja o śmierci dr Justyny Kuśmierczyk. Przyczyna zgonu lekarki jeszcze nie jest znana. To kolejny przypadek śmierci pracownika służby medycznej w ostatnim czasie.

Zobacz film: "Tak pracują polscy lekarze. Podają sobie kroplówki, żeby wytrzymać dyżur"

Dr Justyna Kuśmierczyk miała zaledwie 39 lat. Pełniła funkcję zastępcy ordynatora SOR stołecznego szpitala przy al. Solidarności.

Współpracownicy są wstrząśnięci informacją o śmierci koleżanki. Pacjenci dr Kuśmierczyk też nie kryją zdumienia.

Screen postu opublikowanego na fanpage'u szpitala
Screen postu opublikowanego na fanpage'u szpitala (Facebook)

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, które dowodzą, jak dobrym fachowcem i człowiekiem była zmarła lekarka.

Zobacz także:

Jedna z internautek napisała: “Uratowała niejedno życie... Tak trudno mi w to uwierzyć, bo jeszcze kilka dni temu rozmawiałyśmy. Udzielała mi wywiadu do materiału o agresywnych pacjentach. Dała się poznać z jak najlepszej strony. RIP”.

To nie pierwszy przypadek śmierci lekarza. W ostatnich tygodniach media obiegła informacja o zgonie chirurga z Włoszczowej, który zmarł z powodu przepracowania, oraz ginekologa pracującego w szpitalu w Lipnie (zmarł w trakcie dyżuru).

Kontaktowaliśmy się w tej sprawie ze Szpitalem Praskim w Warszawie. Jego przedstawiciel nie chciał ujawnić przyczyny zgonu dr Kuśmierczyk. Otrzymaliśmy następującą informację: “Śmierć nie miała związku z pracą. To osobista tragedia rodziny. I tylko rodzina może o tym mówić”.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.