Przejdź na WP

Konrad Gaca – kim jest, dieta, program odchudzania

Konrad Gaca jest twórcą popularnego programu do walki z kilogramami. Trener pomaga w zmianie nawyków żywieniowych, dobiera treningi i motywuje do ruchu.

Zobacz film: "Gaca podpowiada, jak wspomóc odchudzanie"

spis treści

1. Konrad Gaca – kim jest

Konrad Gaca mieszka obecnie w Lublinie i jest prezesem Stowarzyszenia Walki z Otyłością "FatKillers". Gaca jest również specjalistą żywieniowym posiadającym międzynarodowy certyfikat Certified Nutrition Specialist oraz trenerem klasy Master PROPTA (amerykańskiej federacji, do której należą światowi specjaliści ds. żywienia) i trenerem Europejskiej Federacji Fitness & Wellness.

Program diety opracowany przez Konrada Gacę ma tysiące zwolenników w Polsce
Program diety opracowany przez Konrada Gacę ma tysiące zwolenników w Polsce (Facebook)

Konrad Gaca zaproponował stworzenie kampanii promującej zdrowy styl życia "Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie". Pisze on również artykuły na temat zdrowia, które można przeczytać w Kurierze Lubelskim, Dzienniku Zachodnim, Gazecie Krakowskiej, Echu Miasta Warszawa, Dzienniku Łódzkim, Gazecie Wrocławskiej, Głosie Wielkopolskim i Dzienniku Bałtyckim.

2. Konrad Gaca – dieta

Konrad Gaca jest twórcą autorskiego programu odchudzania. Program cieszy się obecnie dużą popularnością. Ma on promować wśród Polaków zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną. W czasie stosowania programu każda osoba otrzymuje spersonalizowany plan diety oraz trafia pod opiekę samego Konrada Gacy, oraz pracujących dla niego konsultantów i trenerów.

Dieta Konrada Gacy ma trzy etapy. Mają one kolejno zmotywować do utraty wagi, skupić się na diecie i treningach oraz pomóc przejść z diety do normalnego odżywiania, co ma utrzymać wagę na dłużej.

Zyskaj formę w 10 tygodni - galeria zdjęć
Zyskaj formę w 10 tygodni - galeria zdjęć [5 zdjęć]

Aby osiągnąć ciało o jakim marzysz, zacznij od diety.

zobacz galerię

Okres motywacji trwa miesiąc. Osoba na diecie Konrada Gacy buduje wówczas swoją motywację i jednocześnie traci na wadze. W czasie okresu pracy właściwej otrzymuje indywidualnie dopasowany jadłospis w cyklach obejmujących 14 dni. Ilość cykli zależy od płci, wieku, wzrostu i obecnej wagi.Okres motywacji trwa miesiąc. Osoba na diecie Konrada Gacy buduje wówczas swoją motywację i jednocześnie traci na wadze. W czasie okresu pracy właściwej otrzymuje indywidualnie dopasowany jadłospis w cyklach obejmujących 14 dni. Ilość cykli zależy od płci, wieku, wzrostu i obecnej wagi.

Ostatni etap jest według Konrada Gacy najistotniejszy. Trwa około 3 miesięcy. Ten czas pozwala na utrzymanie osiągniętej wagi po zakończeniu diety. Jednocześnie można nadal stracić kilka kilogramów.

Konrad Gaca podkreśla, że wyprowadzanie z diety pozwala na przeprogramowanie organizmu na przyjmowanie większej ilości pokarmów niż w czasie redukcji i zdrowy tryb życia. Odpowiednie przeprowadzenie tego ostatniego etapu całej kuracji pozwala na zachowanie zdrowej, szczupłej sylwetki i uniknięcie efektu jo-jo.

Elementem kuracji są również treningi. Konrad Gaca twierdzi, że tylko to połączenie gwarantuje sukces. Dla swoich podopiecznych Konrad Gaca opracowuje również indywidualne plany treningowe mające na celu spalanie tkanki tłuszczowej.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

3. Konrad Gaca – program odchudzania

Za każdym razem Konrad Gaca dopasowuje program do potrzeb i możliwości danej osoby. Jednak istnieją podstawowe zasady programu Konrada Gacy dotyczące wszystkich podopiecznych. Są to:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy