Trwa ładowanie...

Lekarze ostrzegają przed znachorami (WIDEO)

Zobacz film: "Lekarze ostrzegają przed znachorami"

Gdy dowiadujemy się, że jesteśmy chorzy na raka, łatwo się załamać. Nasze samopoczucie i stan zdrowia wykorzystują różni znachorzy, którzy obiecują nam cudowne efekty, które można osiągnąć w naturalny sposób. Zobacz materiał, w którym przedstawiono prowokację z działem znachora. Twierdził on, że jest w stanie wyleczyć raka niezależnie od dotychczas stosowanego leczenia. Zarówno lekarze, jak i policja ostrzega, że wszelka działalność tego typu jest traktowana jak przestępstwo, które może się skończyć zgonem pacjenta. Obejrzyj wideo.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Udając się do znachora narażamy swoje zdrowie i życie
Udając się do znachora narażamy swoje zdrowie i życie
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza