Maxi-Cosi PEBBLE PLUS Fotelik dla niemowląt zgodny z normą i-Size zwyciężył w testach

W niezależnych testach przeprowadzonych przez ADAC/TCS/ÖAMTC fotelik Pebble Plus otrzymał 5 punktów i wynik "bardzo dobry" w kategorii "bezpieczeństwo" w październiku 2015. Maxi-Cosi pozostaje liderem w zakresie innowacji i-Size (R129), nagrodzony jako "najlepszy" fotelik, w kategorii fotelików samochodowych dla niemowląt (i-Size 45-75cm). Maxi-Cosi Tobi otrzymał 4-gwiazdki i ogólny wynik "dobry" w niezależnych testach przeprowadzonych w październiku 2015.

Maxi-Cosi to pierwsza marka, która wprowadziła na rynek produkty zgodne z normą i-Size (R129). Początkowo w 2013 roku były to tylko foteliki samochodowe dla maluchów. W 2014 roku zespół Maxi-Cosi przygotował również fotelik samochodowy dla niemowląt, spełniający wymogi regulacji i-Size - Pebble Plus. W najnowszych testach przeprowadzonym przez ADAC/TCS/ÖAMTC w październiku 2015 fotelik Pebble Plus zwyciężył w kategorii fotelików dla niemowląt (zgodnych z normą i-Size 45-75cm i fotelików z grupy 0+*). Tak wysoka ocena tego produktu podkreśla doświadczenie i wiedzę producenta oraz umacnia pozycję Maxi-Cosi jako lidera w segmencie fotelików zgodnych z i-Size (R129).

Zobacz film: "Soki ekologiczne"

Fotelik dla niemowląt Pebble Plus zapinany samochodowym pasem bezpieczeństwa został nagrodzony 5 punktami i oceną "bardzo dobrą" w kategorii "bezpieczeństwo". Zarówno Pebble Plus montowany samochodowym pasem bezpieczeństwa, jak i Pebble Plus instalowany za pomocą ISOFIX przy użyciu bazy 2wayFix, otrzymał 4 gwiazdki i ogólną ocenę “dobrą” w testach przeprowadzonych przez ADAC/TCS/ÖAMTC w październiku 2015.

Po tym jak fotelik CabrioFix z bazą EasyFix jako pierwszy, w czerwcu 2007, otrzymał w testach notę 5 gwiazdek, po tym jak w 2013 wprowadziliśmy pierwszy zgodny z normą i-Size fotelik samochodowy, teraz nasz Maxi-Cosi Pebble Plus jest pierwszy w testach w kategorii fotelików dla niemowląt (fotelików zgodnych z normą i-Size 45-75cm grupy 0+*).

- Dzięki nieustannym dążeniom do bezpieczniejszych rozwiązań, byliśmy w stanie wprowadzić pierwszy fotelik dla niemowląt zgodny z rygorystycznymi wymaganiami regulacji i-Size - mówi Prezes & CEO Dorel Europe Charles de Kervénoaël.

- Jesteśmy dumni, że pierwszy wprowadzony przez nas fotelik dla niemowląt zgodny z normą i-Size (R129) został uznany za najlepszy fotelik i w październiku 2015 zwyciężył w testach w kategorii fotelików dla niemowląt (fotelików zgodnych z normą i-Size 45-75cm grupy 0+*).

4 GWIAZDKI dla najczęściej wybieranego przez rodziców fotelika Maxi-Cosi z grupy 1

Maxi-Cosi Tobi otrzymał 4 gwiazdki i ogólny wynik "dobry" w testach przeprowadzonych przez niezależny instytut w październiku 2015.

Montowany za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa Maxi-Cosi Tobi został nagrodzony 4 gwiazdkami i ogólną oceną "dobrą" w testach przeprowadzonych przez niezależny instytut (ADAC/TCS/ÖAMTC) w październiku 2015. Ten dobry wynik w kategorii fotelików samochodowych dla Maluchów (9-18 kg) podkreśla, że Tobi jest bezpiecznym fotelikiem, który dodatkowo jest ergonomiczny i prosty w obsłudze.

  • Warunki testów dla fotelików dla niemowląt zgodnych z normą i-Size (i-Size 45-75 cm) i fotelików zgodnych z normą ECE R44 (0-13 KG) były identyczne).
Komentarze
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Foteliki samochodowe
najnowsze pytania

Dyskusje na forum

Miesiączka

~Anonimowo123 • ostatni post 24 godziny temu

2
Artykuły Foteliki samochodowe
Foteliki samochodowe

Gondola do samochodu

Gondola do samochodu

Rodzice często pytają, który spośród wielu dostępnych na rynku fotelików samochodowych jest najlepszy? Najlepszym wyborem będzie ten, który pasuje (...) do twojego pojazdu, możliwości finansowych, ale przede wszystkim...

Uroda

Maxi moda - maxi efekt

Maxi moda - maxi efekt

kobiecości, więc tylko na plus! Maxi w lato to ideał dla mnie! Kok, okulary i można iść! daajaa.pl (...) Maxi spódnica Kobieco, lekko i zwiewnie. Stylizacja z długą spódnicą w roli głównej to kwintesencja...

Karate

Karate Kyokushin (WIDEO)

Karate Kyokushin (WIDEO) Odtwórz wideo

Kyokushin to niewątpliwie losy jego twórcy Masutatsu Oyamy. W 1975 roku odbyły się pierwsze Otwarte Mistrzostwa Organizacji Kyokushinkai, w których zwyciężył

Strefa Kobiety

Mała czarna plus size - jak znaleźć idealną?

Mała czarna plus size - jak znaleźć idealną?

i - przede wszystkim - jest odpowiednia dla każdej kobiety niezależnie od tego, jaki rozmiar nosi. Elegancka i prosta mała czarna plus size Mała czarna o prostym (...) kroju, lekko rozszerzana ku dołowi i z niedużym,...

Noworodek - charakterystyka

Najpotrzebniejsze rzeczy dla noworodka

Najpotrzebniejsze rzeczy dla noworodka

odpocząć, a maluch się uspokoi. Rodzicom taki fotel przyda się, gdy będą chcieli na chwilę odetchnąć. Fotelik samochodowy Fotelik to niezbędny rekwizyt

Cera normalna

Jedzenie dla matowej skóry

Jedzenie dla matowej skóry

skóry. Olej z pestek winogron Olej z pestek winogron jest bardzo zgodny z naturalnym sebum skóry i może być stosowany nawet do cery trądzikowej