Trwa ładowanie...

Miłość, o jakiej marzą wszystkie kobiety (WIDEO)

Zobacz film: "O jakiej miłości marzą kobiety?"

Każda z nas jest inna, ale wszystkie marzymy o wielkiej i spełnionej miłości. Nasze wyobrażenia na temat idealnego partnera zmieniają się co prawda z wiekiem, ale można zaobserwować w nich pewne zbieżności. I wcale nie chodzi tu o księcia z bajki na białym koniu.

O tym, jaką miłość kobiety uważają za idealną, rozmawiają Katarzyna Lengren - malarka, pisarka, autorka scenariuszy i aktorka Andżelika Piechowiak. Jakiemu mężczyźnie warto powierzyć swoje uczucia i dobrze jest czekać na tego jedynego? Tego dowiesz się z materiału wideo.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza