Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - kwiecień 2014

abcZdrowie.pl prezentuje raport „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – kwiecień 2014”. Zostały w nim zamieszczone sylwetki ekspertów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem pomogli największej ilości pacjentów, odpowiadając na ich pytania w serwisie abcZdrowie.pl lub poprzez aplikację mobilną „Zapytaj lekarza”.

Raport do pobrania:

Raport

Raport opiera się na danych dotyczących aktywności lekarzy i specjalistów na abcZdrowie.pl. Zawiera opisy ekspertów oraz ich dane adresowe, uwzględniając podział na poszczególne województwa oraz specjalizacje. W raporcie została również zamieszczona lista TOP 15 najbardziej pomocnych ekspertów w kraju, którzy wyróżnili się swoim zaangażowaniem i aktywnością w pomoc pacjentom poprzez udzielanie odpowiedzi na ich pytania.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czy warto wykonywać badania profilaktyczne?"

Pacjent będzie miał też możliwość zapoznać się z tematyką najczęściej zadawanych pytań w serwisie abcZdrowie.pl. Okazuje się, że najwięcej wątpliwości wśród użytkowników budzą zagadnienia z zakresu ginekologii. Na stronę abcZdrowie.pl spływa 29,17% wszystkich pytań właśnie z tej dziedziny medycyny. Z reguły pacjenci chcą zdobyć więcej informacji na temat prawdopodobieństwa zajścia w ciążę czy stosowania antykoncepcji. Z raportu wynika, że pytania najczęściej zadają użytkownicy z województwa mazowieckiego – aż 22,59% wszystkich pytań spływa do abcZdrowie.pl właśnie z tego regionu.

1. Projekt „Zadaj pytanie”

Serwis abcZdrowie.pl współpracuje z ponad tysiącem lekarzy i specjalistów, którzy, odpowiadając na pytania użytkowników, aktywnie budują swój profesjonalny wizerunek w sieci. Swoją wiedzą i doświadczeniem pomagają większej ilości pacjentów, podnosząc ich świadomość na temat zdrowia. Usługa jest bezpłatna zarówno dla pacjentów, jak i dla ekspertów. Mogą z niej korzystać wszystkie pełnoletnie osoby, które chcą uzyskać rzetelne odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości od specjalistów.

Interaktywny Instytut Badań Rynkowych przeprowadził badania, z których wynika, że 70% społeczeństwa poszukuje informacji na temat zdrowia w sieci. abcZdrowie.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i daje możliwość kontaktu online między lekarzem i pacjentem – szybko, prosto i profesjonalnie.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie.pl „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - kwiecień 2014”.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza