Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – lipiec 2015

Zachęcamy do zapoznania się z raportem „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – lipiec 2015” przygotowanym przez portal abcZdrowie.pl. Zaprezentowano w nim sylwetki lekarzy i specjalistów, którzy odznaczyli się szczególną aktywnością w projekcie „Zapytaj lekarza” i w ciągu ostatniego miesiąca udzielili odpowiedzi na najwięcej pytań pochodzących od użytkowników.

Raport do pobrania:

Raport

Publikacja opiera się na danych statystycznych dotyczących aktywności ekspertów w lipcu 2015 r. Lekarze i specjaliści udzielali odpowiedzi na pytania zadane bezpłatnie przez użytkowników poprzez portal abcZdrowie.pl oraz aplikację mobilną „Zapytaj lekarza” dostępną na urządzenia z systemami Android i iOS. Aktywność specjalistów umożliwiła pacjentom otrzymanie odpowiedzi na nurtujące ich kwestie związane ze zdrowiem, medycyną, psychologią i zdrowym trybem życia.

Zobacz film: "Polacy żyją aż 7 lat krócej niż Szwedzi"

Pierwsza część zestawienia przedstawia sylwetki 10 najbardziej aktywnych lekarzy i specjalistów. Należą do nich między innymi lek. Zbigniew Żurawski (chirurg-onkolog z Warszawy), lek. Jarosław Maj (ginekolog z Gorzowa Wielkopolskiego), dr n. med. Anna Błażucka (neurolog z Warszawy), lek. Konstanty Dąbski (laryngolog z Sandomierza) oraz dr n. med. Marek Derkacz (internista, endokrynolog i diabetolog z Lublina). Są to osoby, które w ciągu ostatniego miesiąca udzieliły największej liczby odpowiedzi na zapytania pacjentów i tym samym pomogły dużemu gronu użytkowników portalu abcZdrowie.pl.

Druga część raportu „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – lipiec 2015” zawiera sylwetki 19 ekspertów o największej aktywności w projekcie pytań do lekarzy. Użytkownicy mają szansę dowiedzieć się więcej na temat ich aktywności oraz poznać placówki, w których możliwe są konsultacje u danego specjalisty. Informacje uzupełnia link do profilu eksperta w portalu abcZdrowie.pl, w którym dostępne są szersze informacje na temat konkretnego specjalisty. Raport uzupełniają informacje na temat procentowego rozkładu pytań z poszczególnych specjalizacji. W ubiegłym miesiącu największym zainteresowaniem cieszyła się ginekologia – 16,2% wszystkich zadanych pytań dotyczyło właśnie tej dziedziny. Na kolejnych miejscach uplasowały się choroby wewnętrzne (10,5% wszystkich pytań), ortopedia (8,6% wszystkich pytań) oraz dermatologia (5,7% wszystkich pytań).

Zachęcamy do zapoznania się z raportem przygotowanym przez portal abcZdrowie.pl – „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – lipiec 2015”.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – lipiec 2015
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – lipiec 2015
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza