Trwa ładowanie...

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w lutym 2015

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści – luty 2015”. Przedstawiliśmy w nim najaktywniejszych ekspertów, którzy w poprzednim miesiącu udzielili odpowiedzi na największą ilość pytań pacjentów poprzez portal abcZdrowie.pl lub aplikację mobilną „Zapytaj lekarza”. Aplikacja dostępna jest na smarfony z systemem iOS i Android.

Raport do pobrania:

Raport

Raport przygotowaliśmy na podstawie danych z lutego 2015 roku, które dotyczyły aktywności lekarzy i specjalistów współpracujących z portalem abcZdrowie.pl w projekcie zadawania pytań. Spośród nich 22 ekspertów wyróżniło się swoim zaangażowaniem w odpowiadanie oraz chęcią pomocy pacjentom. Dzięki nim wielu użytkowników portalu otrzymało rzetelne odpowiedzi na pytania z zakresu zdrowia i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Czy warto wykonywać badania profilaktyczne?"

W raporcie została zamieszczona lista TOP 10 najbardziej pomocnych lekarzy i specjalistów. Przedstawiliśmy też sylwetki i adresy przyjmowania 22 wyróżniająctych się ekspertów. Przy każdym specjaliście widnieje odnośnik do jego profilu w rankingu abcZdrowie.pl. Użytkownicy mogą też zapoznać się z najczęściej pojawiającymi się pytaniami z zakresu endokrynologii. Publikacja jest również wzbogacona o dane statystyczne związane z procentowym rozkładem pojawiających się pytań z poszczególnych województw oraz specjalizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem abcZdrowie.pl „Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści - luty 2015”.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w lutym 2015
Najbardziej pomocni lekarze i specjaliści w lutym 2015
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza