Trwa ładowanie...

Najlepsi z najlepszych - cykl szkoleń zwiększających sprzedaż

Pomiędzy 10. a 25. sierpnia specjaliści TOKEO zapraszają na udział w szkoleniach online, podczas których na żywo przekażą swoją wiedzę i przygotowane materiały. Wygodnie, efektywnie, bez dodatkowych kosztów.

Zobacz film: "Coraz więcej Polaków cierpi na depresję"

Na wizerunek firmy niewątpliwy wpływ ma nie tylko marketing i PR, ale również sprzedawcy. To oni w większości przypadków obsługują klientów i zostawiają po sobie dobre lub złe wrażenie. To dzięki nim firma cieszy się dużą ilością sprzedaży i zyskiem. Brak odpowiednich kwalifikacji sprzedażowych przyczynia się jednak do braku przychodów, co znacznie spowalnia rozwój firmy. Warto więc myśleć o szkoleniach osób, które pracują na stanowisku sprzedażowym.

Właściciele firm powinni inwestować w doskonalenie umiejętności swoich sprzedawców. Szkolenia często są drogie, lub znajdują się za daleko od miejsca zamieszkania, co wpisuje się w dodatkowe koszta. Trzeba wtedy opłacić dodatkowo dojazd, wynająć hotel. Pracownicy nie skupiają się na szkoleniu w 100%, ponieważ odczuwają zmęczenie po podróży.

TOKEO - platforma doradztwa online rozumie wszystkie potrzeby i problemy związane ze szkoleniami, ich istotą oraz koniecznością wyjazdów. Dlatego specjalnie z myślą o sprzedawcach i ich pracodawcach przygotowała idealne rozwiązanie.

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH to cykl szkoleń mających na celu udoskonalenie umiejętności sprzedawców, a tym samym zwiększenie sprzedaży. Szkolenia prowadzone są przez pięciu najwyższej klasy specjalistów z zakresu strategii, komunikacji, generowania sprzedaży, motywacji oraz monitoringu mediów. Wśród nich znaleźli się: Sławomir Borkowski - Partner w firmie Crido Business Consulting; Paweł Tkaczyk - specjalista storrytellingu i budowania silnej marki; Wiktor Łyczko - Współzałożyciel oraz dyrektor zarządzający GenerujLeady.pl; Piotr Szczerkowski - Założyciel i CEO w SuccessAcademy, Mówca Motywacyjny i Trener Rozwoju Motywacyjnego; Michał Sadowski - założyciel oraz Prezes Brand24 S.A. firmy zajmującej się monitoringiem Internetu.

Po raz pierwszy udało się połączyć wiedzę z wielu obszarów, tworząc spójny i czytelny przekaz na temat procesów determinujących rozwój sprzedaży.

Celem szkoleń jest analiza i przedstawienie procesów zachodzących w firmach, których usprawnienie bezwarunkowo przełoży się na wzrost przychodów organizacji.

Aby wziąć udział wystarczy zarejestrować się na najlepsiznajlepszych.tokeo.pl lub wysłać dane firmy oraz uczestników na szkolenia@tokeo.pl

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.