Trwa ładowanie...

Najlepsze pozycje dla puszystych – którą wybrać?

Katarzyna Wąś-Zaniuk
13.05.2020 18:11
Pozycje dla osób puszystych niewiele różnią się od dobrze znanych nam pozycji seksualnych. W tym wypadku partnerzy seksualni zazwyczaj decydują się na pozycje w pełni komfortowe.
Pozycje dla osób puszystych niewiele różnią się od dobrze znanych nam pozycji seksualnych. W tym wypadku partnerzy seksualni zazwyczaj decydują się na pozycje w pełni komfortowe. (Gettyimages)

Jakie są najlepsze pozycje seksualne dla osób puszystych? Możliwości jest wiele, warto jednak rozważyć pozycje proste technicznie, a jednocześnie pozwalające kochankom na kontrolowanie głębokości i intensywności penetracji.

spis treści

1. Najlepsze pozycje seksualne dla puszystych– charakterystyka.

Pozycje dla osób puszystych niewiele różnią się od dobrze znanych nam pozycji seksualnych. W tym wypadku partnerzy seksualni zazwyczaj decydują się na pozycje w pełni komfortowe, nieskomplikowane, a także proste technicznie. Wymienione przez nas pozycje, pozwolą osobom puszystym cieszyć się seksem i czerpać z niego satysfakcję. Pozycje seksualne, w zależności od ułożenia ciał partnerów, mogą dawać doznania o różnej intensywności. Ważne, by kochankowie dostosowali je do swoich indywidualnych potrzeb.

Zobacz także:

2. Najlepsze pozycje seksualne dla puszystych–którą wybrać?

Zobacz film: "Fakty na temat seksu"

Osobom puszystym proponujemy następujące propozycje współżycia:

Pozycja seksualna na stole

Pozycja seksualna na stole pozwala kochankom kontrolować głębokość penetracji, a także intensywność ruchów. Jest szczególnie polecana osobom, które uwielbiają okazywać sobie czułość w trakcie stosunku. Kobieta leży na stole, a jej pośladki oparte są o krawędź mebla. Partner staje między udami partnerki, a następnie przyciąga do siebie delikatnie uniesione nogi kobiety. W trakcie stosunku pozycję można modyfikować. Łydki partnerki mogą być oparte na ramionach mężczyzny. Kobieta ułatwi penetrację poprzez wysunięcie miednicy do przodu.

Pozycja seksualna na łyżeczki

Pozycja seksualna na łyżeczki jest jedną z odmian pozycji „od tyłu”. Jej nazwa wywodzi się od złożonych ze sobą łyżeczek kuchennych. Wymaga niewiele wysiłku, jest bardzo prosta technicznie, wspaniale relaksuje, a dzięki tylnej (a przy tym głębszej) penetracji zapewnia znacznie intensywniejsze odczucia. Może być wykorzystywana w trakcie seksu waginalnego, jak i analnego. Partner i partnerka leżą na boku, mężczyzna swoim ciałem przytula się do pleców kobiety. W trakcie stosunku kobieta może cofnąć swoją miednicę w kierunku bioder partnera, a także lekko unieść nogę. Dzięki temu, ułatwi mężczyźnie penetrację.

Pozycja seksualna na rozgwiazdę

W pozycji seksualnej na tzw. rozgwiazdę kobieta leży na plecach. Mężczyzna kładzie się na lewym boku pod kątem czterdziestu pięciu stopni do swojej partnerki. Ważne, by kobieta ułożyła swoją lewą nogę pod uniesionym prawym udem ukochanego. Prawa noga kobiety powinna spoczywać na lewym udzie partnera. W trakcie penetracji partnerzy wykonują nieznaczne koliste ruchy bioder. Pozycja ta idealnie sprawdzi się w przypadku osób puszystych, ponieważ w trakcie seksu kochankowie nie napierają na siebie ciężarem ciała.

Seks w pozycji na rozgwiazdę dostarcza mnóstwo satysfakcji. Kochankowie mogą ocierać się o siebie i pieścić się w różnorodny sposób.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Pozycja seksualna na jeźdźca

Pozycja seksualna na jeźdźca pozwala partnerce przejąć kontrolę nad sytuacją, a także decydować o intensywności, głębokości, a także kącie penetracji. W przypadku mężczyzn, ogromną zaletą pozycji jest swoboda dotyku, a także możliwość podziwiania ciała kobiety. Jak wygląda seks w tym wydaniu? Partner leży na plecach, w tym samym czasie kobieta siada na nim okrakiem. Ważne, by w trakcie seksu nogi (stopy oraz kolana) kobiety były podparte o podłoże. Dzięki temu ruchy frykcyjne będą znacznie ułatwione. Tę pozycję również można modyfikować. Wiele par preferuje odwróconą pozycję na jeźdźca. Partnerka seksualna siada na mężczyźnie, a jej sylwetka skierowana jest w kierunku stóp kochanka.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.