Trwa ładowanie...

Naucz się śmiać na przekór trudnościom (WIDEO)

Zobacz film: "Śmiech jest najlepszym lekarstwem"

Śmiech może być najlepszym lekarstwem. Kiedy się śmiejemy, dotleniamy mózg, pozwalamy uwolnić się endorfinom i zaczynamy postrzegać świat w bardziej optymistycznych barwach. Czasami jednak nie jest łatwo zdobyć się na uśmiech. W takich chwilach pomaga fundacja Dr Clown.

Anna Mossakowska opowiada o tym, jak nauczyć się uśmiechania nawet w najtrudniejszych chwilach. W swojej pracy stara się odciągnąć uwagę przygnębionej osoby od problemu, który ją trapi. Podkreśla, że śmiech może przynosić ulgę w chorobach i działać terapeutycznie.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Naucz się śmiać na przekór trudnościom (WIDEO)
Naucz się śmiać na przekór trudnościom (WIDEO)
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza