Jak poderwać dziewczynę - pierwsza rozmowa, jak rozmawiać

Rozmowa z dziewczyną na pierwszym spotkaniu dla wielu mężczyzn jest sporym problemem. Znaczna część panów rozmawia na randce z kobietą na te same, nudne tematy. Nie są świadomi, że kobiety lubią również rozmawiać o ciekawych i interesujących rzeczach, a nawet na tematy „typowo męskie”, jak sport, motoryzacja czy seks. Mężczyźni na ogół wypytują o pracę i szkołę. Warto poruszać tematy, na które samemu lubi się rozmawiać. Na pewno zaciekawią dziewczynę kwestie, które poruszą jej emocjonalną stronę i wpłyną na poprawę samopoczucia. Zatem, jak poderwać dziewczynę i o czym z nią rozmawiać ?

Zobacz film: "Uwodzenie"

1. Jak poderwać dziewczynę - pierwsza rozmowa

Nie ma jednej i prostej odpowiedzi na pytanie: jak poderwać dziewczynę? Każda kobieta jest inna i lubi co innego. Wszystko tez zależy od tego w jakim miejscu się znajdujecie. Jest jednak prosta i sprawdzona metoda jak poderwać dziewczynę. Jest to po prostu nawiązanie rozmowy. Pierwsza rozmowa z dziewczyną nie musi opierać się na standardowych pytaniach, typu: „Skąd pochodzisz?”, „Ile masz lat?”, „Co porabiasz na co dzień?”.

Postaw się w sytuacji kobiety, która jest „obsypywana” nieustannymi pytaniami. Warto poruszać tematy, które lubi się samemu. Rozmawiaj z dziewczyną o swoich zainteresowaniach z pasją i skupieniem. Kiedy ona wyczuje przekonanie i ekscytację w twoim głosie, z pewnością stwierdzi, że mówisz o czymś, co cię rzeczywiście interesuje. Rozmowa z dziewczyną powinna być szczera, otwarta oraz przede wszystkim naturalna.

Oto tematy rozmów z dziewczyną:

 • podróże,
 • zwierzęta,
 • zainteresowania,
 • hobby,
 • dzieciństwo,
 • relacje damsko-męskie,
 • muzyka,
 • film,
 • szokujące wydarzenia,
 • moda,
 • jedzenie,
 • ciekawe zjawiska.
15 sekretów kobiet, które mężczyźni powinni znać
15 sekretów kobiet, które mężczyźni powinni znać [15 zdjęć]

Kobiety doceniają wrażliwość mężczyzn. W końcu to miła odmiana, jak twardy na co dzień facet od czasu...

zobacz galerię

Są to po prostu tematy, na które ciekawie się rozmawia i z których mogą wyniknąć dalsze rozwinięcia dialogu. Dodatkowo, dowiadujesz się więcej o dziewczynie, a w przyszłości możesz nawiązać do pewnych kwestii. Najważniejsze jest, aby konwersacja była interesująca i żebyś zaangażował dziewczynę w nią emocjonalnie.

Warto unikać następujących tematów rozmów z dziewczyną:

 • byli partnerzy,
 • rodzina,
 • praca,
 • szkoła,
 • dom,
 • sport (chyba że lubi),
 • seks,
 • polityka.

Jeśli widzisz, że uniwersalne tematy ją nudzą, nie rozmawiaj na takie tematy. Obserwuj jej reakcje na rozmowę. Jeżeli zauważysz, że jest to spokojna kobieta, która lubi spacery i spokojny tryb życia, to nie rozmawiaj z nią o imprezach. Kobiety nie lubią, kiedy mężczyzna narzuca swój temat rozmowy, przechwala się czy zadaje ciągle te same pytania. Jak więc poderwać dziewczynę? Bądź po prostu sobą, podejdź i porozmawiaj. Jeśli nie będzie zainteresowana od razu do Ci to do zrozumienia, jeśli będzie inaczej będziesz mógł kontynuować rozmowę.

2. jak poderwać dziewczynę - jak rozmawiać

Musisz wiedzieć, że równie ważne jest to, w jaki sposób przekazujesz informacje. Słowa to zaledwie 7% komunikatu. Istotny jest ton głosu i mowa ciała podczas uwodzenia. Wiele osób ma problemy z wypowiadaniem swoich myśli, ponieważ po prostu zbyt rzadko werbalizuje swoje emocje. Jeśli chcesz ciekawie rozmawiać z dziewczyną, to musisz wyrażać swoje myśli.

Zobacz także:

Jeśli chcesz poderwać dziewczynę to warto pokazać, że jesteś inteligentny – kobiety uwielbiają takich facetów. Nie bój się opowiedzieć dziewczynie o swojej pasji, jaką jest pływanie czy gra w piłkę nożną. Nie ma w tym nic złego, że interesujesz się polityką i że potrafisz powiedzieć coś ciekawego na ten temat oraz podyskutować z kobietą w kwestii partyjnych rozgrywek. Pamiętaj, aby nie przekonywać dziewczyny do swoich poglądów i nie pouczać.

Kobiety uwielbiają inteligentnych mężczyzn, ale nie lubią aroganckich, przechwalających się swoją wiedzą oraz nudziarzy. W tym celu poszukaj podobieństwa między wami. Nie chodzi tutaj o to, abyś ją naśladował w stylu. Dziewczyny nie cierpią kopii, udawania i nieszczerości. Lubią natomiast, jeśli macie jakiś punkt „połączenia”, coś wspólnego, co może stanowić późniejszą bazę dla rozwoju relacji.

Rozmowa z dziewczyną to nie wywiad – warto o tym pamiętać, gdy chcemy, aby pierwsza randka była udana. Powinieneś rozmawiać z dziewczyną na tematy, które interesują ciebie i pomogą ci zbudować z nią silną więź. To, o czym rozmawiasz z dziewczyną, powinno być całkowitą ekspresją ciebie, bo tylko taką osobę dziewczyna będzie chciała poznać, tylko taka osoba może wydać się jej fascynująca i godna uwagi.

spis treści
rozwiń

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Podoba Ci się ten artykuł? Chcesz więcej? Polub
  i bądź na bieżąco!