Trwa ładowanie...

Jak poderwać dziewczynę - tematy do rozmowy, jak rozmawiać

Rozmowa z dziewczyną na pierwszym spotkaniu dla wielu mężczyzn jest sporym problemem. Znaczna część panów rozmawia na randce z kobietą na te same, nudne tematy. Nie są świadomi, że kobiety lubią również rozmawiać o ciekawych i interesujących rzeczach, a nawet na tematy „typowo męskie”, jak sport, motoryzacja czy seks. Warto poruszać tematy do rozmowy, na które samemu lubi się rozmawiać. Na pewno zaciekawią dziewczynę kwestie, które poruszą jej emocjonalną stronę i wpłyną na poprawę samopoczucia. Zatem, jak poderwać dziewczynę i jakie tematy do rozmowy sobie przygotować?

spis treści

1. Jak poderwać dziewczynę - tematy do rozmowy

Nie ma jednej i prostej odpowiedzi na pytanie: jak poderwać dziewczynę? Każda kobieta jest inna i lubi co innego. Wszystko też zależy od tego w jakim miejscu się znajdujecie. Jest jednak prosta i sprawdzona metoda jak poderwać dziewczynę. Jest to po prostu nawiązanie rozmowy. Pierwsza rozmowa z dziewczyną nie musi opierać się na standardowych pytaniach, typu: „Skąd pochodzisz?”, „Ile masz lat?”, „Co porabiasz na co dzień?”.

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Psychoterapia par - razem czy osobno?"

Postaw się w sytuacji kobiety, która jest „zasypywana” nieustannymi pytaniami. Warto poruszać tematy do rozmowy, które lubi się samemu. Rozmawiaj z dziewczyną o swoich zainteresowaniach z pasją i skupieniem. Kiedy ona wyczuje przekonanie i ekscytację w twoim głosie, z pewnością stwierdzi, że mówisz o czymś, co rzeczywiście cię interesuje. Rozmowa z dziewczyną powinna być szczera, otwarta oraz przede wszystkim naturalna.

Oto tematy do rozmowy z dziewczyną:

 • podróże,
 • zwierzęta,
 • zainteresowania,
 • hobby,
 • dzieciństwo,
 • relacje damsko-męskie,
 • muzyka,
 • film,
 • szokujące wydarzenia,
 • moda,
 • jedzenie,
 • motoryzacja
 • ciekawe zjawiska.
15 sekretów kobiet, które mężczyźni powinni znać
15 sekretów kobiet, które mężczyźni powinni znać [15 zdjęć]

Kobiety doceniają wrażliwość mężczyzn. W końcu to miła odmiana, jak twardy na co dzień facet od czasu

zobacz galerię

Są to po prostu ciekawe tematy do rozmowy, z których mogą wyniknąć dalsze rozwinięcia dialogu. Dodatkowo, dowiadujesz się więcej o dziewczynie, a w przyszłości możesz nawiązać do pewnych kwestii. Najważniejsze jest, aby konwersacja była interesująca i żebyś zaangażował dziewczynę w nią emocjonalnie.

Warto unikać następujących tematów rozmów z dziewczyną:

 • byli partnerzy,
 • rodzina,
 • praca,
 • szkoła,
 • dom,
 • sport (chyba że lubi),
 • seks,
 • polityka.

Jeśli widzisz, że uniwersalne tematy do rozmowy ją nudzą, nie rozmawiaj na takie tematy. Obserwuj jej reakcje na rozmowę. Jeżeli zauważysz, że jest to spokojna kobieta, która lubi spacery i spokojny tryb życia, to nie rozmawiaj z nią o imprezach.

Kobiety nie lubią, kiedy mężczyzna narzuca swój temat do rozmowy, przechwala się czy zadaje ciągle te same pytania. Jak więc poderwać dziewczynę? Bądź po prostu sobą, podejdź i porozmawiaj. Jeśli nie będzie zainteresowana od razu do Ci to do zrozumienia, jeśli będzie inaczej będziesz mógł kontynuować rozmowę.

2. Jak poderwać dziewczynę - jak rozmawiać

Musisz wiedzieć, że równie ważne jest to, w jaki sposób przekazujesz informacje. Słowa to zaledwie 7% komunikatu. Istotny jest ton głosu i mowa ciała podczas uwodzenia. Wiele osób ma problemy z wypowiadaniem swoich myśli, ponieważ po prostu zbyt rzadko werbalizuje swoje emocje. Jeśli chcesz ciekawie rozmawiać z dziewczyną, to musisz wyrażać swoje myśli.

Zobacz także:

Jeśli chcesz poderwać dziewczynę to warto pokazać, że jesteś inteligentny – kobiety uwielbiają takich facetów. Nie bój się opowiedzieć dziewczynie o swojej pasji, jaką jest pływanie czy gra w piłkę nożną. Nie ma w tym nic złego, że interesujesz się polityką i że potrafisz powiedzieć coś ciekawego na ten temat oraz podyskutować z kobietą w kwestii partyjnych rozgrywek. Pamiętaj, aby nie przekonywać dziewczyny do swoich poglądów i nie pouczać.

Kobiety uwielbiają inteligentnych mężczyzn, ale nie lubią aroganckich, przechwalających się swoją wiedzą oraz nudziarzy. W tym celu poszukaj podobieństwa między wami. Nie chodzi tutaj o to, abyś ją naśladował w stylu. Dziewczyny nie cierpią kopii, udawania i nieszczerości. Lubią natomiast, jeśli macie jakiś punkt „połączenia”, coś wspólnego, co może stanowić późniejszą bazę dla rozwoju relacji.

Rozmowa z dziewczyną to nie wywiad – warto o tym pamiętać, gdy chcemy, aby pierwsza randka była udana. Powinieneś poruszać z dziewczyną tematy do rozmowy, które interesują ciebie i pomogą ci zbudować z nią silną więź. To, o czym rozmawiasz z dziewczyną, powinno być całkowitą ekspresją ciebie, bo tylko taką osobę dziewczyna będzie chciała poznać, tylko taka osoba może wydać się jej fascynująca i godna uwagi.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Mgr Kamila Drozd
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  Pomocni lekarze
  Szukaj innego lekarza