O czym rozmawiać z dziewczyną?

Rozmowa z dziewczyną na pierwszym spotkaniu dla wielu mężczyzn jest sporym problemem. Znaczna część panów rozmawia na randce z kobietą na te same, nudne tematy. Nie są świadomi, że kobiety lubią również rozmawiać o ciekawych i interesujących rzeczach, a nawet na tematy „typowo męskie”, jak sport, motoryzacja czy seks. Mężczyźni na ogół wypytują o pracę i szkołę. Warto poruszać tematy, na które samemu lubi się rozmawiać. Na pewno zaciekawią dziewczynę kwestie, które poruszą jej emocjonalną stronę i wpłyną na poprawę samopoczucia. Zatem, o czym rozmawiać z dziewczyną?

Zobacz film: "Największe błędy randkowe"

Tematy rozmów z dziewczyną

Pierwsza rozmowa z dziewczyną nie musi opierać się na standardowych pytaniach, typu: „Skąd pochodzisz?”, „Ile masz lat?”, „Co porabiasz na co dzień?”. Postaw się w sytuacji kobiety, która jest „obsypywana” nieustannymi pytaniami. Warto poruszać tematy, które lubi się samemu. Rozmawiaj z dziewczyną o swoich zainteresowaniach z pasją i skupieniem. Kiedy ona wyczuje przekonanie i ekscytację w twoim głosie, z pewnością stwierdzi, że mówisz o czymś, co cię rzeczywiście interesuje. Rozmowa z dziewczyną powinna być szczera, otwarta oraz przede wszystkim naturalna.

Oto tematy rozmów z dziewczyną:

 • podróże,
 • zwierzęta,
 • zainteresowania,
 • hobby,
 • dzieciństwo,
 • relacje damsko-męskie,
 • muzyka,
 • film,
 • szokujące wydarzenia,
 • moda,
 • jedzenie,
 • ciekawe zjawiska.

Są to po prostu tematy, na które ciekawie się rozmawia i z których mogą wyniknąć dalsze rozwinięcia dialogu. Dodatkowo, dowiadujesz się więcej o dziewczynie, a w przyszłości możesz nawiązać do pewnych kwestii. Najważniejsze jest, aby konwersacja była interesująca i żebyś zaangażował dziewczynę w nią emocjonalnie.

Warto unikać następujących tematów rozmów z dziewczyną:

 • byli partnerzy,
 • rodzina,
 • praca,
 • szkoła,
 • dom,
 • sport (chyba że lubi),
 • seks,
 • polityka.

Jeśli widzisz, że uniwersalne tematy ją nudzą, nie rozmawiaj na takie tematy. Obserwuj jej reakcje na rozmowę. Jeżeli zauważysz, że jest to spokojna kobieta, która lubi spacery i spokojny tryb życia, to nie rozmawiaj z nią o imprezach. Kobiety nie lubią, kiedy mężczyzna narzuca swój temat rozmowy, przechwala się czy zadaje ciągle te same pytania.

Jak rozmawiać z dziewczyną?

Musisz wiedzieć, że równie ważne jest to, w jaki sposób przekazujesz informacje. Słowa to zaledwie 7% komunikatu. Istotny jest ton głosu i mowa ciała podczas uwodzenia. Wiele osób ma problemy z wypowiadaniem swoich myśli, ponieważ po prostu zbyt rzadko werbalizuje swoje emocje. Jeśli chcesz ciekawie rozmawiać z dziewczyną, to musisz wyrażać swoje myśli.

Warto pokazać, że jesteś inteligentny – kobiety uwielbiają takich facetów. Nie bój się opowiedzieć dziewczynie o swojej pasji, jaką jest pływanie czy gra w piłkę nożną. Nie ma w tym nic złego, że interesujesz się polityką i że potrafisz powiedzieć coś ciekawego na ten temat oraz podyskutować z kobietą w kwestii partyjnych rozgrywek. Pamiętaj, aby nie przekonywać dziewczyny do swoich poglądów i nie pouczać.

Kobiety uwielbiają inteligentnych mężczyzn, ale nie lubią aroganckich, przechwalających się swoją wiedzą oraz nudziarzy. W tym celu poszukaj podobieństwa między wami. Nie chodzi tutaj o to, abyś ją naśladował w stylu. Dziewczyny nie cierpią kopii, udawania i nieszczerości. Lubią natomiast, jeśli macie jakiś punkt „połączenia”, coś wspólnego, co może stanowić późniejszą bazę dla rozwoju relacji.

Rozmowa z dziewczyną to nie wywiad – warto o tym pamiętać, gdy chcemy, aby pierwsza randka była udana. Powinieneś rozmawiać z dziewczyną na tematy, które interesują ciebie i pomogą ci zbudować z nią silną więź. To, o czym rozmawiasz z dziewczyną, powinno być całkowitą ekspresją ciebie, bo tylko taką osobę dziewczyna będzie chciała poznać, tylko taka osoba może wydać się jej fascynująca i godna uwagi.

Komentarze (2)
zapytaj lekarza

za darmo

 • Odpowiedź w 24 godziny
 • Bez żadnych opłat
 • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Randki
najnowsze pytania

Dyskusje na forum

Pomocni lekarze

Artykuły Randki
Randki

Związek partnerski

Związek partnerski

Idealny związek polega na grze obustronnych kompromisów. Pierwszym ruchem wdrażania zmian między tobą i partnerem jest swój własny rachunek sumienia.

Randki

Kłótnie w związku

Kłótnie w związku

Sporadyczne kłótnie mogą utrwalać i cementować związek. Gdy jednak stają się regularne i spowodowane błahostkami - niszczą go.

Randki

Postawa mężczyzny

Postawa mężczyzny

Zauroczony mężczyzna zazwyczaj przybiera pozycje ciała, w których wygląda na wyższego, większego i silniejszego.

Randki

Gwałt na randce (WIDEO)

Gwałt na randce (WIDEO) Odtwórz wideo

tylko pierwszej randki - równie dobrze może mieć miejsce na którymś spotkaniu z kolei. Kobieta powinna zwrócić uwagę, aby nie wybierać miejsca spotkania

Randki

Jak poderwać dziewczynę? (WIDEO)

Jak poderwać dziewczynę? (WIDEO) Odtwórz wideo

Coraz więcej osób zastanawia się - jak poderwać dziewczynę i zostać w jej pamięci na dłużej. Uważa się, że kobiety bardziej pociągają osoby o męskim charakterze i fizjonomii. Wielu z nich przybiera maskę, aby tylko zainteresować swoją osobą i skupić...

Randki

Podryw krok po kroku (WIDEO)

Podryw krok po kroku (WIDEO) Odtwórz wideo

Podryw ma na celu zainteresowanie sobą inną osobą, z którą chciałoby się nawiązać kontakt seksualny. Podczas pierwszego spotkania liczy się dobre wrażenie, które można osiągnąć poprzez efektowny wygląd, interesującą rozmowę oraz czarujące spojrzenie....

Randki

Seks bez miłości (WIDEO)

Seks bez miłości (WIDEO) Odtwórz wideo

Seks w związku kształtuje relacje, buduje zaufanie i poczucie bliskości. Pozwala zbliżyć się do siebie na poziomie psychicznym i fizycznym, partnerzy znają swoje potrzeby i są odpowiedzialni na siebie. Jednak, w ostatnich czasach seks stał się sposobem...

Randki

Sztuka kompromisu

Sztuka kompromisu

Życie w związku polega na wzajemnej komunikacji i kompromisach, tylko wtedy relacje będą budowane na trwałych fundamentach.

Randki

Niepewność w związku

Wiele osób, w szczególności kobiet, dotyka niepewność w związku. Zadajemy sobie pytania: „Czy to ten jedyny? Czy to z nim na pewno chcę spędzić resztę życia?". Mimo łączącego nas uczucia, braterstwa dusz, wspólnych zainteresowań i podobnych poglądów,...