Trwa ładowanie...

O jakich chorobach mogą świadczyć zaburzenia erekcji (WIDEO)

Zobacz film: "O jakich chorobach mogą świadczyć zaburzenia z erekcją"

Obecnie oraz więcej mężczyzn doświadcza problemów związanych z krótką erekcją lub wręcz brakiem erekcji. Spowodowane jest to między innymi zwiększonym poziomem stresu. Problemy z erekcją mogą doprowadzić do znacznego spadku samooceny i zmniejszenia satysfakcji seksualnej. Może też negatywnie wpływać na seks w małżeństwie i powodować konflikty w związku.

Wobec tego mężczyźni coraz częściej sięgają po środki na zaburzenia erekcji. Sprzedaż tych leków rośnie. Leczenie zaburzeń erekcji nie jest proste, a przyczyn zaburzeń erekcji może być wiele. Okazuje się, że problemy ze wzwodem penisa mogą świadczyć o licznych dolegliwościach w naszym organizmie. W załączonym materiale wideo przyglądamy się samym zaburzeniom - o jakich chorobach mogą świadczyć?

Mężczyźni rzadko kiedy zdają sobie sprawę, że zaburzenia erekcji mogą być jednym z pierwszych objawów wielu schorzeń. Przykładem mogą być choroby nerek, miażdżyca, cukrzyca czy niedoczynność tarczycy. Udział w tym mają również hormony, ponieważ przykładowo zwiększenie wydzielanej prolaktyny może prowadzić do znacznego spadku poziomu testosteronu, a to z kolei powoduje właśnie zaburzenia erekcji.

W zamieszczonym materiale wideo dowiecie się więcej na temat chorób, których jednym z objawów mogą być problemy z erekcją. Nie należy ich lekceważyć, ponieważ trudności seksualne to nie jedyna ich konsekwencja.

To również może cię zainteresować:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.