Trwa ładowanie...

Odgrywanie ról w łóżku

Fantazje erotyczne to sprawa indywidualna. Jedni marzą o seksie z gwiazdą rocka, inni o igraszkach z umundurowanym policjantem lub pielęgniarką. Mimo różnorodności preferencji seksualnych łączy je jedna cecha – wszystkie wychodzą poza granice wstydu, a czasem nawet przyzwoitości. Wcielenie fantazji w życie wymaga więc zgody partnera, co wiąże się z koniecznością przeprowadzenia rozmowy na ten temat. Rozmowy, która wbrew pozorom, wcale nie jest łatwa.

Zobacz film: "Alkohol i seks"

spis treści

1. Jak spełnić fantazje erotyczne?

Jeśli chcesz wcielić swą fantazję w życie, musisz najpierw wziąć pod uwagę szczegóły, takie jak miejsce, w którym masz ją spełnić bądź też potrzebne rekwizyty do seksu. Mając w głowie plan, powinnaś przekonać kochanka, aby włożył ten upragniony strój lekarza i przebadał cię. Jak tego dokonać? Po prostu szczerze porozmawiaj z partnerem na temat twojej fantazji. W ten sposób dowiesz się także, czego pragnie twój kochanek. Poniżej prezentujemy kilka rad dotyczących wcielenia fantazji erotycznych w życie.

Seks z gwiazdą Hollywood
Seks z gwiazdą Hollywood

Jeśli marzysz o seksie ze znaną gwiazdą, poproś partnera o wcielenie się w taką rolę. Nie zapomnij także...

zobacz galerię

1.1. Dobra komunikacja

Mówienie o preferencjach seksualnych jest kłopotliwe, dlatego wymaga głębokiej zażyłości i zaufania partnerowi. Aby ułatwić sobie rozpoczęcie rozmowy na ten temat, postaraj się, aby kochanek poczuł się częścią całego przedsięwzięcia. Zacznij dyskusję na temat waszych pragnień seksualnych i stopniowo wcielaj fantazje erotyczne w życie. Rozmawiając na temat preferencji seksualnych z kochankiem, pamiętaj, żeby odczuł, że dotyczą one tylko niego i nie chcesz zrobić tego z nikim innym. Dzięki temu podkreślisz znaczenie partnera w fantazji, co sprawi, że poczuje się pożądany i seksowny.

Wybierając odpowiedni czas na rozpoczęcie rozmowy o swojej fantazji, sprawdź, czy w danym momencie nie będziesz miała zbyt wiele na głowie, tak abyś mogła skupić się całkowicie na rozmowie, nie myśląc o czekających cię zobowiązaniach. Możesz napomnieć o swej fantazji po raz pierwszy podczas różnych zabawnych i seksownych czynności, jakie zwykle robisz z partnerem, jak np. dancing, kolacja czy kino.

2. Jak zrealizować fantazje seksualne?

Przekonałaś kochanka, aby spełnił twoją fantazję. Co teraz? Na początku znajdź rekwizyty i odpowiednie miejsce, aby wcielić marzenie w życie. Musisz to zrobić o wiele wcześniej, aby gdy nadejdzie okazja, nie rozpraszać siebie ani partnera, np. ścieląc łóżko. Grając swą rolę, pamiętaj, aby robić to sumiennie. Tylko tak uda ci się odtworzyć sytuację z twoich snów. Poza tym, jeśli jesteś osobą nieśmiałą, wcielanie się w kogoś innego może sprawić, że przełamiesz wstyd i zaczniesz epatować pewnością siebie. Pamiętaj także, aby nie śmiać się z partnera w momencie, kiedy będzie odgrywał swą rolę. Może to spowodować, że kochanek przestanie się czuć komfortowo i wycofa się. Zamiast podśmiewania się należy uśmiechać się zalotnie do partnera. W ten sposób pokażesz mu, że wspaniale odgrywa swą rolę. W momencie, kiedy partner poczuje się niekomfortowo, należy zaprzestać zabawy dla dorosłych, aby go nie zniechęcić. Przecież jedno niepowodzenie nie znaczy, że nie można spróbować ponownie.

Pamiętaj: twój największy organ seksualny jest umiejscowiony między twymi uszami. Czym jest bowiem pożądanie, jeśli nie nadzieją na spełnienie fantazji seksualnych? To wszystko jest częścią twojej psychiki.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.