Trwa ładowanie...

Odgrywanie ról w łóżku

Fantazje erotyczne to sprawa indywidualna. Jedni marzą o seksie z gwiazdą rocka, inni o igraszkach z umundurowanym policjantem lub pielęgniarką. Mimo różnorodności preferencji seksualnych łączy je jedna cecha – wszystkie wychodzą poza granice wstydu, a czasem nawet przyzwoitości. Wcielenie fantazji w życie wymaga więc zgody partnera, co wiąże się z koniecznością przeprowadzenia rozmowy na ten temat. Rozmowy, która wbrew pozorom, wcale nie jest łatwa.

spis treści

1. Jak spełnić fantazje erotyczne?

Jeśli chcesz wcielić swą fantazję w życie, musisz najpierw wziąć pod uwagę szczegóły, takie jak miejsce, w którym masz ją spełnić bądź też potrzebne rekwizyty do seksu. Mając w głowie plan, powinnaś przekonać kochanka, aby włożył ten upragniony strój lekarza i przebadał cię. Jak tego dokonać? Po prostu szczerze porozmawiaj z partnerem na temat twojej fantazji. W ten sposób dowiesz się także, czego pragnie twój kochanek. Poniżej prezentujemy kilka rad dotyczących wcielenia fantazji erotycznych w życie.

Zobacz film: "Orgazm wielokrotny"

Seks z gwiazdą Hollywood
Seks z gwiazdą Hollywood

Jeśli marzysz o seksie ze znaną gwiazdą, poproś partnera o wcielenie się w taką rolę. Nie zapomnij także

zobacz galerię

1.1. Dobra komunikacja

Mówienie o preferencjach seksualnych jest kłopotliwe, dlatego wymaga głębokiej zażyłości i zaufania partnerowi. Aby ułatwić sobie rozpoczęcie rozmowy na ten temat, postaraj się, aby kochanek poczuł się częścią całego przedsięwzięcia. Zacznij dyskusję na temat waszych pragnień seksualnych i stopniowo wcielaj fantazje erotyczne w życie. Rozmawiając na temat preferencji seksualnych z kochankiem, pamiętaj, żeby odczuł, że dotyczą one tylko niego i nie chcesz zrobić tego z nikim innym. Dzięki temu podkreślisz znaczenie partnera w fantazji, co sprawi, że poczuje się pożądany i seksowny.

Wybierając odpowiedni czas na rozpoczęcie rozmowy o swojej fantazji, sprawdź, czy w danym momencie nie będziesz miała zbyt wiele na głowie, tak abyś mogła skupić się całkowicie na rozmowie, nie myśląc o czekających cię zobowiązaniach. Możesz napomnieć o swej fantazji po raz pierwszy podczas różnych zabawnych i seksownych czynności, jakie zwykle robisz z partnerem, jak np. dancing, kolacja czy kino.

2. Jak zrealizować fantazje seksualne?

Przekonałaś kochanka, aby spełnił twoją fantazję. Co teraz? Na początku znajdź rekwizyty i odpowiednie miejsce, aby wcielić marzenie w życie. Musisz to zrobić o wiele wcześniej, aby gdy nadejdzie okazja, nie rozpraszać siebie ani partnera, np. ścieląc łóżko. Grając swą rolę, pamiętaj, aby robić to sumiennie. Tylko tak uda ci się odtworzyć sytuację z twoich snów. Poza tym, jeśli jesteś osobą nieśmiałą, wcielanie się w kogoś innego może sprawić, że przełamiesz wstyd i zaczniesz epatować pewnością siebie. Pamiętaj także, aby nie śmiać się z partnera w momencie, kiedy będzie odgrywał swą rolę. Może to spowodować, że kochanek przestanie się czuć komfortowo i wycofa się. Zamiast podśmiewania się należy uśmiechać się zalotnie do partnera. W ten sposób pokażesz mu, że wspaniale odgrywa swą rolę. W momencie, kiedy partner poczuje się niekomfortowo, należy zaprzestać zabawy dla dorosłych, aby go nie zniechęcić. Przecież jedno niepowodzenie nie znaczy, że nie można spróbować ponownie.

Pamiętaj: twój największy organ seksualny jest umiejscowiony między twymi uszami. Czym jest bowiem pożądanie, jeśli nie nadzieją na spełnienie fantazji seksualnych? To wszystko jest częścią twojej psychiki.

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Mgr Magdalena Boniuk
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza