Trwa ładowanie...

Ojciec zamykał dzieci w klatce. Twierdzi, że dzięki temu były bezpieczniejsze

Ojciec trójki dzieci pod nieobecność matki dzieci wymyślił bardzo brutalny sposób na ich uciszenie. Policja była w szoku, a matka wciąż twierdzi, że jej partner nie jest złym rodzicem.

1. Zamykał dzieci w klatce

38-letni Cecil Kutz to mieszkaniec Pensylwanii, który zamykał 22-miesięcznego synka w klatce wykonanej z płyty, drugiego rocznego syna wkładał do kojca na cały dzień. Córeczkę, mającą zaledwie kilka dni pozostawił samą na godzinę w foteliku.

Mężczyzna został sam z trójką dzieci, ponieważ jego partnerka i matka dzieci przebywała w szpitalu. Postanowił ją odwiedzić i dlatego pozostawił dzieci same w gorącym mieszkaniu, narażając je na przegrzanie organizmu.

Zobacz film: "Przemoc dziecka wobec rodzica - coraz powszechniejsze zjawisko"

Koniecznie przeczytaj:

Policję powiadomił mężczyzna, który przyszedł porozmawiać z ojcem dzieci. Nikt nie otwierał mu drzwi, a z wnętrza domu wydobywał się płacz dziecka. Wtedy o incydencie postanowił zawiadomić policję.

W momencie odnalezienia dzieci przez policję ich życie nie było zagrożone. Jednak według Davida Beohma, funkcjonariusza z policji stanowej w Pensylwanii wynika, że prowizoryczna klatka na dzieci była już wielokrotnie używana. W dodatku jej wielkość ograniczała ruchy dziecka, tak, że maluch nie mógł nawet wstać.

Czego rodzice nie powinni mówić przy dzieciach?
Czego rodzice nie powinni mówić przy dzieciach? [10 zdjęć]

To, co rodzice mówią w obecności dzieci, może mieć na nie ogromny wpływ – niekoniecznie pozytywny.

zobacz galerię

‐ Nie jesteśmy złymi rodzicami, mój partner jest dobrym ojcem. Nie mam nic więcej do powiedzenia - skometowała sytuacje Tiffany. Zaprzeczała również, że zamykali dzieci na dluższy czas w klatce, twierdząc, że policja się myli i jest to poprostu kojec. Ojciec tłumaczył zaś, że zamykał dzieci, aby były bezpieczne w nocy.

Zobacz także:

Mężczyzna usłyszał zarzuty narażenia zdrowia i życia dzieci. W chwili obecnej trójka rodzeństwa zamjmuje się opieka społeczna. Według świadków dom był zaniedbany, z rozpadającą się łazienką i odsłoniętymi przewodami elektrycznymi. Policja twierdzi, ze samo przebywanie dzieci w takich warunkach mogło być dla nich niebezpieczne.

Klatka, w której zamykane były dzieci
Klatka, w której zamykane były dzieci (Facebook)
Cecil Kutz - ojciec, który zamykał swoje dzieci
Cecil Kutz - ojciec, który zamykał swoje dzieci (PennLive)
W tej klatce ojciec na cały dzień zamknął 22-miesięcznego syna
W tej klatce ojciec na cały dzień zamknął 22-miesięcznego syna (Facebook)

Nie czekaj na wizytę u lekarza. Skorzystaj z konsultacji u specjalistów z całej Polski już dziś na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza