Trwa ładowanie...

Oni przyznali się do odmiennej orientacji seksualnej (WIDEO)

Zobacz film: "Oni przyznali się do odmiennej orientacji seksualnej"

Zapoznanie się ze swoją seksualnością i preferencjami w tej dziedzinie to zagadnienie dość kłopotliwe. Kiedy już ktoś zda sobie sprawę, że pociągają go osoby tej samej płci, musi przejść do ujawnienia tego faktu. Pierwszą przeszkodą są najbliżsi, którzy nierzadko wykazują się konserwatywnym podejściem do tego tematu. Pozostają jeszcze przyjaciele, a ostatnim etapem jest publiczny coming out.

Przez ten proces przeszła chyba każda osoba o orientacji homoseksualnej. Wśród nich były także gwiazdy, które znamy z ekranu, między innymi aktor Jacek Poniedziałek, córka Agnieszko Holland, Katarzyna Adamik czy polityk, Robert Biedroń.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.