Po 18 latach wyszło na jaw, że w jego brzuchu omyłkowo zaszyto nożyczki

Na podstawie badania ultrasonograficznego w brzuchu 54- letniego Wietnamczyka wykryto nożyczki chirurgiczne. Mężczyzn nosił je w sobie blisko 20 lat!

Nietypowe rzeczy, które utknęły w ciele w 2016 r.
Nietypowe rzeczy, które utknęły w ciele w 2016 r. [7 zdjęć]

Rzeczy, które mogą utknąć w jamach ciała człowieka są naprawdę zadziwiające. Bardziej jednak dziwi fakt,...

zobacz galerię

Na skutek wypadku drogowego mieszkaniec okolicy Hanoi przebył w 1998 r. operację, podczas której w jego brzuchu omyłkowo zostały zaszyte nożyczki chirurgiczne.

Do czasu wypadku, który wydarzył się w ostatnim czasie, jedzenie i picie nie sprawiało mu problemów, choć sporadycznie odczuwał bóle brzucha, które nie ustawały po zażyciu leków.

Kiedy Ma Van Nhat trafił ponownie do szpitala, został poddany badaniu ultrasonograficznemu, które wykryło, że na lewo od żołądka znajdują się 15 - centrymetrowe nożyczki chirurgiczne.

Mężczyzna miał zaszyte w żołądku nożyczki
Mężczyzna miał zaszyte w żołądku nożyczki (tvn24.pl)

Wietnamscy chirurdzy ze szpitala w Gang Thep Nguyen usunęli ciało obce podczas operacji trwającej 3 godziny. Przedstawiciel szpitala zapewnił, że pacjent czuje się dobrze.

To ten mężczyzna miał zaszyte w żołądku nożyczki
To ten mężczyzna miał zaszyte w żołądku nożyczki (tvn24.pl)

Aktualnie są poszukiwani lekarze, którzy w 1998 r. przeprowadzili niefotrunną operację.

źródło: TVN24.pl

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Ważne tematy