Trwa ładowanie...

Polacy pytają o dostępność leków w sieci

Skutki ograniczonego dostępu do niektórych leków widać w statystykach serwisu KtoMaLek.pl. Tylko w ostatnich dniach liczba osób odwiedzających serwis przekroczyła 100 000 dziennie i stale rośnie.

Zobacz film: "Podstawowe badania, jakie powinna wykonać każda kobieta"

KtoMaLek.pl to proste narzędzie, które wskazuje dostępność produktów leczniczych oraz umożliwia ich rezerwację, we współpracujących aptekach.

W czerwcu odnotowaliśmy historycznie najwyższą liczbę użytkowników naszego serwisu – 1 700 000. W ostatnich dniach przekroczamy poziom 100 000 użytkowników dziennie. Ostatnie 7 dni w porównaniu z tym samym okresem w zeszłym roku, to prawie 230% więcej odwiedzin i liczba ta wzrasta z każdym dniem. Technologicznie jesteśmy przygotowani na takie zainteresowanie, więc pacjenci mogą liczyć na nasze wsparcie w zakresie informacji o dostępności leków. – mówi Marcin Puchała z serwisu KtoMaLek.pl.

Jak skorzystać z KtoMaLek.pl? Wystarczy podać lub udostępnić swoją lokalizację, wpisać nazwę leku, by po chwili otrzymać listę aptek w okolicy, które posiadają poszukiwany produkt. Warto taki lek od razu zarezerwować, aby mieć pewność, że będzie czekał na nas w aptece. Powinniśmy pamiętać o tej funkcjonalności zwłaszcza w przypadku leków trudno dostępnych. W KtoMaLek.pl możemy sprawdzać dostępność wszystkich produktów, oferowanych przez apteki. KtoMaLek.pl działa zarówno jako serwis internetowy, jak i samodzielna aplikacja mobilna, o tej samej nazwie.

Serwis umożliwia również sprawdzenie interakcji między lekami a żywnością oraz wysłanie zapytania do farmaceuty.

Serwis KtoMaLek.pl jest częścią Otwartego Systemu Ochrony Zdrowia OSOZ.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.