Pozycja bogini

Pozycja bogini podkreśla ogromną rolę świadomości własnej seksualności również na płaszczyznie duchowej. Taka aktywność seksualna pozwala kobiecie poczuć się jak prawdziwa bogini, ponieważ to ona decyduje o formie zbliżenia i może zrealizować swoje fantazje seksualne. Partnerka jest stroną zdecydowanie dominującą, która w pełni reguluje doznania. Ta pozycja seksualna ma charakter bardzo nastrojowy, romantyczny. Możliwość przytulania się partnerów oraz kontaktu wzrokowego czynią tę pozycję bardzo oryginalną i niecodzienną.

Zobacz film: "Kamasutra"

Jak wygląda pozycja bogini?

Uprawiając pozycję bogini, niezwykle ważny jest tzw. erotyczny magnetyzm, czyli wzajemne przyciąganie się kochanków. Przed rozpoczęciem miłosnego zbliżenia należy rozpocząć grę wstępną, która również powinna poprzedzać każdy stosunek płciowy. Aby uatrakcyjnić zbliżenie, warto zatroszczyć się o odpowiedni nastrój, muzykę i przygotować wcześniej romantyczną kolację. Bardzo istotna jest również odpowiednia atmosfera, której sprzyja blask świec, wspólna kąpiel lub erotyczny masaż ciała. Kiedy kochankowie będą już spragnieni siebie, mogą wypróbować nową, niecodzienną pozycję. Jeśli kobieta jest stroną dominującą w związku, może wypróbować swojego przywództwa w seksie. Pozycja bogini to idealny sposób uprawiania seksu, kiedy właśnie partnerka decyduje o przebiegu miłosnego zbliżenia.

Pozycja na jeźdźca - ilustracja

Kobieta skierowana twarzą do mężczyzny usadawia się na nim, na wysokości genitaliów partnera. Podczas stosunku kobieta może sama kontrolować szybkość i...

Pozycja seksualna bogini jest podobna do pozycji na jeźdzca, jednak w tego rodzaju pozycji mężczyzna musi być silniejszy i zdecydowany, ponieważ dźwiga cały ciężar ciała kochanki. Partner siada z lekko zgiętymi nogami w kolanach, które powinny być oparte na ścianie lub do łóżka. Partnerka siada na mężczyźnie, wsuwając sobie członka do pochwy - w ten sposób decyduje o przebiegu zbliżenia seksualnego. Pozycja bogini to idealna pozycja miłosna dla namiętnych kochanków, którzy uwielbiają być blisko i całować się. Podczas uprawiania seksu partnerzy są zwróceni do siebie twarzą, patrzą sobie w oczy i widzą w nich erotyczny magnetyzm spotkania.

Wady i zalety pozycji bogini

To jest świetna pozycja dla kobiet, które lubią decydować o przebiegu miłosnego zbliżenia. Poza tym cechuje się niezwykłymi doznaniami erotycznymi dla obojga kochanków, którzy przez cały czas patrzą na siebie. Pozycja bogini to najmniej męcząca pozycja dla partnerki, kiedy to ona jest stroną aktywną stosunku seksualnego. Partnerka ma możliwość oparcia się o barki partnera, wsparcia na jego kolanach. Kochanka decyduje o momencie i głębokości wejścia członka w pochwę. Tego typu pozycje uprawiania seksu są pełne namiętności, przeznaczone raczej do delektowania się sobą nawzajem. Jeśli mężczyzna jest silny, pozycja w ogóle go nie męczy i daje mu możliwość oglądania krągłości kobiety. Pozycje seksualne bogini umożliwiają pocałunki, a także silną penetrację pochwy oraz wystąpienie szybkiego orgazmu. Ich wadą jest możliwość rozproszenia mężczyzny, który musi wykonywać jednocześnie kilka czynności i trzymać na sobie ciężar partnerki.

Pozycje miłosne są uzupełnieniem sztuki miłosnej. Oczywiście, dobry kontakt jest podstawą zadowalającego pożycia seksualnego. Kamasutra zawiera różnorodne pozycje miłosne, warto samemu dobrać sobie taką, która najbardziej odpowiada obojgu partnerów.

Komentarze (1)
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Pozycja bogini
najnowsze pytania

grupy wsparcia i fora dyskusyjne

Problem

~Prrrrrroooobbbbbllll • ostatni post 2 dni temu

1

Pomocni lekarze

Artykuły Pozycja bogini
Pozycje seksualne

Pozycja na pieska

Pozycja na pieska

poprzez oglądanie swojej partnerki z wyeksponowanymi pośladkami. - Pozycje seksualne dla początkujących - Pozycja bogini - Najlepsze pozycje - lista (...) Pozycja...

Pozycja na pieska

Pozycja na pieska - ilustracja

Pozycja na pieska - ilustracja

Kobieta klęczy lub stoi pochylona do przodu, partner ustawia się za nią. Pozycja ta umożliwia zarówno penetrację waginalną, jak i analną.

Pozycja stojąca

Pozycja stojąca - ilustracja

Pozycja stojąca - ilustracja

Partner jest w pozycji stojącej, kobieta oplata nogi wokół jego bioder. Do podparcia można wykorzystać ścianę lub mebel.

Pozycja misjonarska

Pozycja misjonarska - ilustracja

Pozycja misjonarska - ilustracja

Kobieta znajduje się w pozycji leżącej na plecach z rozchylonymi nogami, partner znajduje się nad nią, podtrzymując ciężar swego ciała przy pomocy kolan i łokci.

Pozycja klasyczna

Pozycja klasyczna - ilustracja

Pozycja klasyczna - ilustracja

Partnerka znajduje się w pozycji leżącej, nogi rozchylone i ugięte w kolanach. Mężczyzna znajduje się na niej, ciężar ciała podtrzymują wyprostowane ręce.

Pozycja na boku

Pozycja na boku - ilustracja

Pozycja na boku - ilustracja

Kochankowie leżą na boku, twarze skierowane mają do siebie. Kobieta oplata nogami biodra partnera.

Pozycja na jeźdźca

Pozycja na jeźdźca - ilustracja

Pozycja na jeźdźca - ilustracja

Kobieta skierowana twarzą do mężczyzny usadawia się na nim, na wysokości genitaliów partnera. Podczas stosunku kobieta może sama kontrolować szybkość i intensywność swoich odczuć.

Ćwiczenia w ciąży - efekty, przeciwwskazania, rodzaje, trymestry

Rolowanie kręgosłupa w ciąży (WIDEO)

Rolowanie kręgosłupa w ciąży (WIDEO) Odtwórz wideo

. Pozycja wyjściowa do rolowania kręgosłupa to pozycja stojąca. Plecy należy oprzeć o ścianę. Stopy należy rozstawić na szerokość bioder, a kolana lekko (...) ugiąć. Kręgosłup powinien być w pozycji...